Diákolimpiára regisztrált csapatok
Válasszon korcsoportot!
Lány I-II. korcsoport | Lány III-IV. korcsoport | Lány V-VI. korcsoport |
Fiú I-II. korcsoport | Fiú III-IV. korcsoport | Fiú V-VI. korcsoport |
Szent Gellért Katolikus Általános Isk 1. számú csapat, Budapest I. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Mátyássy Lázár 2.Bodó Sámuel 3.Zibrinyi Nándor Pál 4.Fekete Balázs Kornél |
I-II. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott |
Áldás Utcai Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest II. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Giang Tran Nam 2.Vancsisin Márk 3.Kósik Vince 4.Morvai Gergely 5.Kósik Zente |
I-II. korcsoport | Akóts Gábor | Elfogadott |
Budenz József Ált. Isk. és Gimn. 1. számú csapat, Budapest II. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Apjok Balázs 2.Gajáry Márton 3.Lukács Lili 4.Ráczkövi Tamás 5.Ludvik Marcell |
I-II. korcsoport | Létay Gyula | Elfogadott |
Aquincum Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest III. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Földes Márton 2.Geszler Ádám 3.Báti bálint 4.Puskás Gergő |
I-II. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Bajza utcai általános iskola 1. számú csapat, Budapest VI. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Herczeg Áron 2.Mikle Bendegúz 3.Thomas Gabriel 4.Halász Bertalan 5.Hegedűs Marton |
I-II. korcsoport | Domokos Gábor | Elfogadott |
Losonci Téri Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest VIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Bárány Máté 2.Tran Duynam Tamás (Nam) 3.Puska András 4.Sebők András 5.Enkhtumen Enkhsereglen |
I-II. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Janikovszky Éva Magyar-Angol Két Taní 2. számú csapat, Budapest X. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Komáromi Barnabás 2.Szirt Máté 3.Gandulam Gendendorj 4.Demeter Ákos 5.Gerecs Gábor |
I-II. korcsoport | Nagy Erika | Elutasított |
Janikovszky Éva Magyar-Angol Két Taní 1. számú csapat, Budapest X. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Varga Boldizsár 2.Sere Bence 3.Turóczy Ádám 4.Matus Máté |
I-II. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott |
Gazdagrét-Törökugrató Általános Is 1. számú csapat, Budapest XI. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Charaf Ádám 2.Varga Dániel Botond 3.Vanderborre-Tóth Andor Raphael 4.Brodorits András |
I-II. korcsoport | Tancz János | Elfogadott |
Lauder Javne Iskola 1. számú csapat, Budapest XII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Biró Dániel 2.Radó Péter 3.Kiss-Antos Botond 4.Szabó Dániel 5.Bognár Kristóf |
I-II. korcsoport | Szép János | Elfogadott |
Zugligeti Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest XII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Budavári Gergely 2.Pácz Balázs 3.Buczkó Péter 4.Budavári Zsombor |
I-II. korcsoport | Kelemen Péterné | Elutasított |
Bp.XIII. Vizafogó Ált. Isk. 1. számú csapat, Budapest XIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Ferenczi Dániel 2.Harasztosi Csanád 3.Kovács Krisztián 4.Dobsa Dénes 5.Szénási Áron |
I-II. korcsoport | Tóth László | Elfogadott |
Kispesti Kós Károly Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest XIX. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Szőke Márton 2.Tankovics Attila 3.Pocsai Nándor 4.Kolozsváry- Kiss Huba |
I-II. korcsoport | Kronberg Klára | Elfogadott |
Néri Szent Fülöp Katolikus Általáno 1. számú csapat, Budapest XVI. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Pinczés Benedek 2.Tóth Benedek Tamás 3.Pinczés Bálint 4.Fekete Balázs |
I-II. korcsoport | Magyar Ottó | Elfogadott |
Újlak Utcai Áltlános Iskola 1. számú csapat, Budapest XVII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Kóczián Hanna 2.Kóczián Benedek 3.Dér Balázs 4.Pintér Márk |
I-II. korcsoport | Nádasi Balázs | Elfogadott |
Kandó Téri Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest XVIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Kónya Martin 2.Lábár Kristóf 3.Salamon László 4.Takács Kornél |
I-II. korcsoport | Berta Gábor János | Elfogadott |
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi 1. számú csapat, Budapest XX. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Kmeczó Csaba 2.Balog Dániel 3.Lábodi Marcel 4.Magyari Sándor |
I-II. korcsoport | Major Judit | Elfogadott |
Gádor Általános Iskola 1. számú csapat, Budapest XXII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Ónodi Miklós 2.Benesóczky Blanka 3.Bonyhádi Simon 4.Vén Villő |
I-II. korcsoport | Gyollainé Búzás Magdolna | Elfogadott |
Török Flóris általános iskola 1. számú csapat, Budapest XXIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Végső Balázs 2.Virág Kirill 3.Lucz Kende 4.Magyar Domonkos 5.Szepesi Réder Benedek |
I-II. korcsoport | Balog Gábor | Elfogadott |