2017/18. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Szent Gellért Katolikus Általános Isk |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mátyássy Lázár | Fiú | I. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott | ||
Bodó Sámuel | Fiú | I. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Áldás Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kósik Zente | Fiú | I. korcsoport | Akóts Gábor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Budai Gyermekszempont Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sass Oszkár | Fiú | I. korcsoport | Gloviczky Tamás | Elfogadott |
Budapest III. ker., Aquincum Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Báti Bálint | Fiú | I. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott | ||
Geszler Ádám | Fiú | I. korcsoport | Guba Miklós | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Újpesti Homoktövis Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Balázs Viktor István | Fiú | I. korcsoport | Balázs Eszter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Benkő István Református Általános I |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Horváth Kende | Fiú | I. korcsoport | Takács Judit | Elfogadott |
Budapest IX. ker., Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Á |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kézi Máté | Fiú | I. korcsoport | Kéziné Tippan Erika (szülő) | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IX. ker., Kosztolányi Dezső Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lauf Tibor | Fiú | I. korcsoport | Benyeda Tibor | Elfogadott |
Budapest IX. ker., Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpo |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kellerman Botond | Fiú | I. korcsoport | Szabó Ágnes | Pótdöntőre irányítva |
Budapest V. ker., Budapesti Ward Mária Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sorbán András Botond | Fiú | I. korcsoport | Suki Adrienn | Pótdöntőre irányítva |
Budapest V. ker., Budapest V. Kerületi Szent István Magy |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Fabó Bálint | Fiú | I. korcsoport | Hegyiné Ecsenszki Anna | Elfogadott |
Budapest VI. ker., Terézvárosi Magyar-Angol Magyar-Német |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bődi Ábrahám Salamon | Fiú | I. korcsoport | Nagy Andrea | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Á |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Aczél Bende Boldizsár | Fiú | I. korcsoport | Wágner Zsuzsanna | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Júlianna Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovács Attila | Fiú | I. korcsoport | Péczeli Zoltán | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Portörő Bene Gábor | Fiú | I. korcsoport | Ducsai Barnabás | Elfogadott | ||
Kocsis Mátyás | Fiú | I. korcsoport | Ducsai Barnabás | Pótdöntőre irányítva |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Magyar-Angol Két Taní |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Varga Boldizsár | Fiú | I. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott | ||
Turóczy Ádám | Fiú | I. korcsoport | Nagy Erika | Elutasított |
Budapest XI. ker., Bocskai István Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hollósi Milán | Fiú | I. korcsoport | Jakobetz László | Elfogadott | ||
Pintér Levente | Fiú | I. korcsoport | Jakobetz László | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nemes Ármin | Fiú | I. korcsoport | Szép János | Elfogadott |
Budapest XIII. ker., Számítástechnikai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Harkányi Dávid | Fiú | I. korcsoport | Mező Aladárné | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Városligeti Magyar Angol Két Tanítás |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szaka Olivér Noé | Fiú | I. korcsoport | Hidasné Kira Violetta | Elutasított |
Budapest XIV. ker., Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Ál |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lehőcz József | Fiú | I. korcsoport | Lehőcz József | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Álmos Vezér Gimnázium és Általános |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Márton Roland | Fiú | I. korcsoport | Zabó Katalin | Elfogadott |
Budapest XIX. ker., Kispesti Kós Károly Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kőrös Gergő | Fiú | I. korcsoport | Kronberg Klára | Elfogadott |
Budapest XV. ker., Rákospalotai Meixner Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Megyeri Martin | Fiú | I. korcsoport | Megyeri Attila | Elfogadott |
Budapest XV. ker., 15. kerületi Kossuth Lajos Általános |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Ferenc | Fiú | I. korcsoport | Szűcs Barna | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVI. ker., Néri Szent Fülöp Katolikus Általáno |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pinczés Benedek | Fiú | I. korcsoport | Mórocz Zsolt | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Újlak Utcai Általános, Német Nemzeti |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pintér Márk László | Fiú | I. korcsoport | PIntér László | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVII. ker., Újlak Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kóczián Benedek | Fiú | I. korcsoport | Nádasi Balázs | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Kandó Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lábár Kristóf | Fiú | I. korcsoport | BertaGáborJános | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Marossy Noé | Fiú | I. korcsoport | Szekeres Tibor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXII. ker., Gádor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ónodi Miklós | Fiú | I. korcsoport | Gyollainé Búzás Magdolna | Elfogadott |
Budapest XXIII. ker., Török Flóris általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szepesi Réder Benedek | Fiú | I. korcsoport | Balog Gábor | Elfogadott | ||
Lucz Kende | Fiú | I. korcsoport | Balog Gábor | Pótdöntőre irányítva | ||
Magyar Domonkos | Fiú | I. korcsoport | Balog Gábor | Pótdöntőre irányítva |