2019/20. tanévi diákolimpia


Diákolimpiára regisztrált értékszámos egyéni és I-II. korcsoportos versenyzők
Válasszon korcsoportot!

I. korcsoport Fiú
Budapest I. ker., Lisznyai Utcai Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Berkes Zoltán Fiú I. korcsoport Bajdik Istvánné Elfogadott
Budapest II. ker., Áldás Utcai Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Gyüre Áron Fiú I. korcsoport Akóts Gábor Pótdöntőre irányítva
Shen Yiyun Fiú I. korcsoport Akóts Gábor Elfogadott
Budapest II. ker., Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Soltész-Nagy Benedek Fiú I. korcsoport Vass Dorottya Pótdöntőre irányítva
Budapest II. ker., Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Horváth Miklós Hildebrand Fiú I. korcsoport Borlay-Szabó Dominika Anna Elfogadott
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Molnár Kristóf Fiú I. korcsoport Soltész Zoltán Pótdöntőre irányítva
Budapest III. ker., Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Laukó Zalán Fiú I. korcsoport Tóth Mária Pótdöntőre irányítva
Budapest III. ker., Zipernowsky Károly Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Farkas Viktor Maxim Fiú I. korcsoport Sármási Péter Elfogadott
Budapest IV. ker., Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Balázs Nándor Tamás Fiú I. korcsoport Balázs Ágnes Elfogadott
Budapest IV. ker., Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Hegedűs Pál András Fiú I. korcsoport Hegedűs Bulcsú Pótdöntőre irányítva
Budapest IX. ker., Patrona Hungariae Általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kellermann Barnabás Fiú I. korcsoport Belucz Györgyné Pótdöntőre irányítva
Budapest IX. ker., Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kovács Hunor Fiú I. korcsoport Hódi Erika Elfogadott
Budapest IX. ker., KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KÉTTANNYELVŰ ÁLT. ISKOLA
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Hideg Kristóf Fiú I. korcsoport Farkas Csaba Pótdöntőre irányítva
Budapest IX. ker., Szent Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kovács Hunor Fiú I. korcsoport Hódi Erika Elfogadott
Budapest V. ker., Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Nagy-Éberling Sebestyén Fiú I. korcsoport Szakács-Erős Katalin Elfogadott
Budapest VI. ker., Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Takács Márton Fiú I. korcsoport Kovács Csaba Elutasított
Budapest VI. ker., Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Tóth Mátyás Mór Fiú I. korcsoport Brenner Katalin Pótdöntőre irányítva
Budapest VI. ker., Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Moldvai Dániel Ádám Fiú I. korcsoport Gloviczky Tamás Elfogadott
Budapest VII. ker., Budapest VII.Kerületi Baross Gábor Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Makai Sándor Fiú I. korcsoport Wágner Zsuzsanna Pótdöntőre irányítva
Budapest VII. ker., Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és CsÓ
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Uzlov Igor Vlagyimirovics Fiú I. korcsoport Szarvas Gábor Elfogadott
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Radó Dominik Fiú I. korcsoport Horváth Zoltán Pótdöntőre irányítva
Budapest VIII. ker., Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Lakó Péter Fiú I. korcsoport Lakó István Elfogadott
Budapest X. ker., Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Farnady Botond Fiú I. korcsoport Kiss Éva Pótdöntőre irányítva
Budapest X. ker., Kőbányai Harmat Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Hangay Olivér Fiú I. korcsoport Dohar Zoltán Elfogadott
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Matus Kornél Fiú I. korcsoport Nagy Erika Pótdöntőre irányítva
Kovács András Levente Fiú I. korcsoport Nagy Erika Elfogadott
Budapest XI. ker., Farkasréti Általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kiss Ákos Fiú I. korcsoport Benyeda Tibor Elfogadott
Budapest XI. ker., Bocskai István Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Bod Márton Fiú I. korcsoport Jakobetz László Pótdöntőre irányítva
Budapest XI. ker., Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Dobos-Ordas Iván Fiú I. korcsoport Ozsváth Károly Pótdöntőre irányítva
Budapest XII. ker., Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Németh Bálint Levente Fiú I. korcsoport Vitárius Balázs Elfogadott
Budapest XIII. ker., Gárdonyi Géza Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Gönye László Fiú I. korcsoport Terbe Zsuzsanna Elfogadott
Budapest XIII. ker., Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Tagai Márton Fiú I. korcsoport Terbe Péter Pótdöntőre irányítva
Láng Kristóf Fiú I. korcsoport Terbe Péter Pótdöntőre irányítva
Budapest XIV. ker., Herman Ottó Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Péger Dániel Fiú I. korcsoport Egresi Ildikó Pótdöntőre irányítva
Budapest XIV. ker., Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Molnár-Sáska Tamás Fiú I. korcsoport Hidasné Kira Violetta Elfogadott
Budapest XIX. ker., Ady Endre Református Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kripkó Zalán Máté Fiú I. korcsoport Szekeres Tibor Elfogadott
Budapest XVI. ker., Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Fehér Botond Fiú I. korcsoport Mórocz Zsolt Pótdöntőre irányítva
Budapest XVI. ker., Lemhényi Dezső Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Molnár Ábel Fiú I. korcsoport Komár Zsolt Elfogadott
Budapest XVI. ker., Budapest XVI.Kerületi Arany János Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Hegedüs Bernát Fiú I. korcsoport Szöllősi Veronika Pótdöntőre irányítva
Budapest XVII. ker., Gregor József Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Illés József Ádám Fiú I. korcsoport Szeifner Katalin Ida Elfogadott
Budapest XVII. ker., Gregor József Ált Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Ördög Ábel Fiú I. korcsoport Radványi Beáta Pótdöntőre irányítva
Budapest XVIII. ker., Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Ágostházy Zsombor Fiú I. korcsoport Halász Csaba Pótdöntőre irányítva
Budapest XVIII. ker., Bókay Árpád Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Soós Dávid Fiú I. korcsoport Halász Csaba Elfogadott
Budapest XVIII. ker., Budapest XVIIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Ált. Isk. és Gimn.
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Répai Ákos Mihály Fiú I. korcsoport Szekeres Tibor Pótdöntőre irányítva
Budapest XX. ker., BUDAPEST XX. KERÜLETI NAGY LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Szuhorukov Marcell Fiú I. korcsoport Tóth Éva Elfogadott
Budapest XXI. ker., Budapest XXI. kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Szász Bence Fiú I. korcsoport Györfi Máté Elfogadott
Budapest XXII. ker., Budafoki Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Löcher Zsolt Fiú I. korcsoport Ajanidiszné Sági Andrea Elfogadott
Budapest XXIII. ker., Török Flóris általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Sándor Gergely Fiú I. korcsoport Balog Gábor Elfogadott
Végső Zsombor Fiú I. korcsoport Balog Gábor Pótdöntőre irányítva