2019/20. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált értékszámos egyéni és I-II. korcsoportos versenyzők
Válasszon korcsoportot!
V. korcsoport Fiú
Budapest I. ker., Toldy Ferenc Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Fodor Kornél Máté |
Fiú |
V. korcsoport |
Szász András |
Elfogadott |
Persányi Barnabás |
Fiú |
V. korcsoport |
Szász András |
Elfogadott |
Budapest III. ker., Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Reviczki Roland |
Fiú |
V. korcsoport |
Römer Ildikó |
Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Árpád Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Kelemen Szabolcs |
Fiú |
V. korcsoport |
Medvegy Zoltán |
Elfogadott |
Budapest III. ker., Kerék Általános Iskola és Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Öngüt Tamás Günes |
Fiú |
V. korcsoport |
Molnár Ákos |
Elfogadott |
Budapest IV. ker., Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Bolyki István |
Fiú |
V. korcsoport |
Buda Tibor |
Elfogadott |
Budapest IV. ker., Újpesti Babits Mihály Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Sági Bence |
Fiú |
V. korcsoport |
Molnár Sándor |
Elfogadott |
Tompa Zoltán |
Fiú |
V. korcsoport |
Molnár Sándor |
Elfogadott |
Budapest IX. ker., BGSZC Szent István Közgazd. Szakgimn.
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Monduk László |
Fiú |
V. korcsoport |
Bede Péter |
Elfogadott |
Budapest V. ker., Deák Téri Evangélikus Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Karácsonyi Gellért |
Fiú |
V. korcsoport |
Tabajdi Dénes |
Elfogadott |
Budapest V. ker., Eötvös József Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Bokorovics Bertalan |
Fiú |
V. korcsoport |
Oreinstein József |
Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Deák Zsombor |
Fiú |
V. korcsoport |
Ducsai Barnabás |
Elfogadott |
Budapest XI. ker., Újbudai József Attila Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Gehér Koppány |
Fiú |
V. korcsoport |
Brunner István |
Elfogadott |
Budapest XIII. ker., Budapesti Kolping Katolikus Iskola
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Demjén Márk |
Fiú |
V. korcsoport |
Bélik Katalin |
Elfogadott |
Budapest XIV. ker., BMSZK Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Forgács András |
Fiú |
V. korcsoport |
Mészáros Péter |
Elfogadott |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Kovácsy Barnabás |
Fiú |
V. korcsoport |
Munkácsi Tamás |
Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Révész Hunor Tibor |
Fiú |
V. korcsoport |
Szíjj Béla |
Elfogadott |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti Milkós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Harkányi Ádám |
Fiú |
V. korcsoport |
Harkányi Árpád |
Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
|
|
|
|
|
|
Név |
Neme |
Korcsoport |
Kísérőtanár neve |
Jóváhagyás |
Palczert Botond |
Fiú |
V. korcsoport |
Mihalik Ágnes |
Elfogadott |