Diákolimpiára regisztrált értékszámos egyéni és I-II. korcsoportos versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest II. ker., Áldás Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Al Salti Mária Hazar | Lány | II. korcsoport | Akóts Gábor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Fillér Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Dickmann Luca | Lány | II. korcsoport | Balázs Zoltán | Pótdöntőre irányítva | ||
Bedő Luca | Lány | II. korcsoport | Balázs Zoltán | Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Nagy László Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sterbenz Anna | Lány | II. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sztrinkai Réka | Lány | II. korcsoport | Soltész Zoltán | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Óbudai Nagy László Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hangyál Dóra | Lány | II. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csizmadia Csenge | Lány | II. korcsoport | Soltész Zoltán | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Újpesti Homoktövis Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Balázs Szabina Zoé | Lány | II. korcsoport | Balázs Ágnes | Elfogadott |
Budapest IV. ker., Szigeti József általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tomola Sára | Lány | II. korcsoport | Rosta László | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IX. ker., Kosztolányi Dezső Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mészáros Júlia | Lány | II. korcsoport | Baumann Péter | Elfogadott |
Budapest IX. ker., KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KÉTTANNYELVŰ ÁLT. ISKOLA |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Süvöltő Boglárka | Lány | II. korcsoport | Farkas Csaba | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IX. ker., Szent Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kocsis Natália Sára | Lány | II. korcsoport | Hódi Erika | Pótdöntőre irányítva | ||
Bíró Pinkovich Nádja | Lány | II. korcsoport | Hódi Erika | Elutasított |
Budapest V. ker., Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szilveszter Szófia | Lány | II. korcsoport | Juhász Béla | Elfogadott | ||
Wu Shuing | Lány | II. korcsoport | Juhász Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VI. ker., Budapest VI.kerület, Bajza Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Megyei Anna | Lány | II. korcsoport | Juhász Gábor | Elutasított |
Budapest VII. ker., Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gál Annamária | Lány | II. korcsoport | Juhász Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VII. ker., Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és CsÓ |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Luca Emma | Lány | II. korcsoport | Szarvas Gábor | Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti Leminh Trang | Lány | II. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott | ||
Holló Ramóna | Lány | II. korcsoport | Horváth Zoltán | Pótdöntőre irányítva | ||
Nguyen Ngoc Quynh | Lány | II. korcsoport | Horváth Zoltán | Pótdöntőre irányítva |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slonszki Linett | Lány | II. korcsoport | Nagy Erika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest X. ker., Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bende Enikő | Lány | II. korcsoport | Terbe Zsuzsanna | Elfogadott |
Budapest XI. ker., Farkasréti Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csilling Beáta | Lány | II. korcsoport | Benyeda Tibor | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Tamási Áron Általános iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kranabeth Leila | Lány | II. korcsoport | Kranabeth Gábor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Tomori Pál Általános Iskloa |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Dobra Kata | Lány | II. korcsoport | Fekete József | Elfogadott |
Budapest XIII. ker., Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Barta Dorka | Lány | II. korcsoport | Terbe Péter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Budapest XIV. kerületi Móra Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szécsi Szabrina Míra | Lány | II. korcsoport | Szőnyeg Dóra | Elfogadott |
Budapest XV. ker., Konstruktív Életvezetés Iskolája Alapítványi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Boros Laura | Lány | II. korcsoport | Jónyer Angéla | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Szent-Györgyi Albert Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lődi Lili Bóroka | Lány | II. korcsoport | Füri Ilona | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Takács Borbála | Lány | II. korcsoport | Szöllősi Veronika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVII. ker., PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Horváth Nikoletta | Lány | II. korcsoport | Gémesi Mónika | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Budapest XVII.ker Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimn |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tóth Tímea | Lány | II. korcsoport | Kandikóné Tóth Irén | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Molnár Dalma Réka | Lány | II. korcsoport | Szekeres Tibor | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Kassa Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Havasi Alexandra | Lány | II. korcsoport | Szekeres Tibor | Pótdöntőre irányítva | ||
Cseh Flóra | Lány | II. korcsoport | Szekeres Tibor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXII. ker., Gádor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vén Villő | Lány | II. korcsoport | Schaffer Mónika szülő, intézményi m | Elfogadott |
Budapest XXIII. ker., Török Flóris általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bodnár Zita | Lány | II. korcsoport | Balog Gábor | Pótdöntőre irányítva | ||
Südy Eszter | Lány | II. korcsoport | Balog Gábor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXIII. ker., Páneurópa Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Nina Blanka | Lány | II. korcsoport | Tóth Tibor | Elfogadott |