BSSZ

Budapesti Sakkszövetség hírfolyam

Néhány kép az ifi csb 4. fordulójáról.

A fotók megtekinthetők a Képek menüpont alatt, vagy a kollázsra kattintva a picasaweben.

Ifi csb

Budapesti ifjúsági csapatbajnokság 4. forduló párosítás, eredmények

$dbc = mysqli_connect ('d175um.forpsi.com', 'bsszhu', '39eNS2Cg', 'bsszhu') or die('Hiba az adatbázis csatlakoztatása közben.');
echo'

‘;
$query = “SELECT csn.cs_r_nev AS csnev1, csn1.cs_r_nev AS csnev2, tablaszam, eredmenya, eredmenyb, parID, fordulodatum, osztaly, fordulo FROM csapatok AS csn1 INNER JOIN (csapatok AS csn INNER JOIN parositas AS p ON csn.csapat_id = p.szina) ON csn1.csapat_id = p.szinb WHERE p.evad = 2011 AND p.fordulo = ’4′ AND osztaly =’4′ OR p.evad = 2011 AND p.fordulo = ’4′ AND osztaly =’5′ ORDER BY osztaly, parID”;
$result = mysqli_query($dbc, $query)
or die (‘Baj van az adatbázis kiolvasásával’);

$osztaly = “”;
while($row = mysqli_fetch_array($result))
{
if ($osztaly != $row['osztaly'])
{
$osztaly = $row['osztaly'];

switch ( $osztaly )
{
case 1:
$cim=’Felnőtt I. osztály Lilienthal csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 2:
$cim=’Felnőtt II. osztály Bilek csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 3:
$cim=’Felnőtt III. osztály Szén csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 4:
$cim=’Ifi hivatalos osztály’;
$fi=’ifi’;
break;
case 5:
$cim=’Ifi amatőr osztály’;
$fi=’ifi’;
break;
case 6:
$cim=’Felnőtt amatőr osztály’;
$fi=’felnott’;
break;
default:
print”";
}

$filename = ‘D:\WWW\PES\bsszhu\www/versenyek/bssz/1112/csberedmenyek/o’.$osztaly.’f’.$ford.’.xls’;

echo ‘

‘ ;
}
$parid = $row['parID'];
$eredmenya = $row['eredmenya'];
$eredmenyb = $row['eredmenyb'];
$nev1 = $row['csnev1'];
$nev2 = $row['csnev2'];
$fordulodatum = $row['fordulodatum'];

echo ‘

‘ ;

}
echo ‘

‘ ;
echo’

‘.$cim.’ ’;

if (file_exists($filename)) {
echo ‘Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum‘;
}
echo ‘

‘.$nev1.’ ‘.$eredmenya.’ - ’.$eredmenyb.’ ‘.$nev2.’
 

‘;

?>

I. Lilienthal csoport:

Honvéd ASE III — Vízügyi SC II 6-6
Barcza GSC I — Újpesti KSE 5,5-6,5
BEAC III — Pénzügyőr SE III 7,5-4,5
Híd-Unió I — REAC SISE 4,5-7,5
Vasas SC II — HÜSI SC II 6,5-5,5
Fabulon-1st Saturday — Tabáni Spartacus-Vízművek II 8-4

Állás:

1-2. BEAC III 30,5
1-2. Fabulon-1st Saturday 30,5
3. Barcza GSC I 28,5
4. Híd-Unió SE I 25,5
5. Vasas SC II 24,5
6. Tabáni Spartacus SE II 23,5
7-8. Újpesti KSE 22
7-8. REAC SISE 22
9-10. HÜSI SC II 20,5
9-10. Honvéd ASE III 20,5
11-12. Pénzügyőr SE III 20
11-12. Vízügyi SC II 20

II. Bilek csoport:

Sárkány DSE-Sinus II –Törekvés SE 6,5-5,5
Csepeli TK I — RAC 5,5-6,5
BEAC IV — Erzsébetvárosi SE 9-3
Siketek SC – MLTC III 5,5-6,5
Kárpáti ESK — A Láng MKKE I 4-8
Pestszentlőrinci SE II — Sirály-EKH I 4,5-7,5

Állás:

1. MLTC III 31
2. Sirály-EKH I 29
3-4. Csepeli TK I 28
3-4. Sárkány DSE-Sinus II 28
5. RAC 27,5
6. A. Láng MKKE I 25,5
7. Törekvés SE 25
8. BEAC IV 23,5
9. Siketek SC 22
10. Pestszentlőrinc SE II 21,5
11. Kárpáti ESK 16
12. Erzsébetvárosi SE 11

III. Szén csoport:

Sárkány DSE-Sinus III –  Híd-Unió II 5,5-6,5
Barcza GSC II — BEAC V 6,5-5,5
RLSE — Honvéd ASE IV 6,5-5,5
Pestszentimre — MLTC IV 8,5-3,5
ATTE-ARIS — HÜSI SC III 6,5-5,5
Sirály-EKH II szabad

Állás:

1. RLSE 35
2. Pestszentimre 26
3. Sirály-EKH II 24 (sz)
4. ATTE-ARIS 23
5. BEAC V 22
6. Barcza GSC II 21,5 (sz)
7. Honvéd ASE IV 21 (sz)
8. Híd-Unió SE II 19,5 (-2 büntetőponttal)
9. Sárkány DSE-Sinus III 18,5 (sz)
10. HÜSI SC III 15,5
11. MLTC IV 12

IV. Amatőr csoport:

Sirály-EKH III — Sárkány DSE-Sinus IV 6-2
Csepeli TK II — Barcza GSC III 2-6
A. Láng MKKE — BEAC VI 6,5-1,5

Állás:

1. Barcza GSC III 21
2-3. A. Láng MKKE II 20
2-3. Sirály EKH II 20
4. Sárkány DSE-Sinus IV 16
5. BEAC VI 9,5 (-2 büntetőponttal)
6. Csepeli TK II 5,5

A Budapesti felnőtt csapatbajnokság 1. osztályának 3. fordulóbeli játszmái is felkerültek a honlapra, megtekinthetők a játszmák menüpont alatt.

Budapesti ifjúsági csapatbajnokság 4. forduló

Párosítás:

Ifi hivatalos osztály 
Fabulon-Lombik 2,5 - 1,5 SDSE I
Barcza II 1,5 - 2,5 Tabáni Spartacus
MTK-Kőbánya 3,5 - 0,5 Vízügyi SC
Vasas SC 1,5 - 2,5 Barcza I
KSC 2,5 - 1,5 BEAC I
MLTC 0 - 4 SDSE II
Ifi amatőr osztály 
SDSE III 1 - 2 HÜSI SC ifi I.
Sirály ÉK 2 - 1 Barcza IV.
Losonci 3 - 0 SDSE IV
Barcza III. 2 - 1 Gárdonyi iskola
HÜSI SC ifi II. 2 - 1 BEAC-Petőfi I.
Vir-Modern SE I. 2 - 1 Tabáni Spartacus II
BKO SE -Losonci 2 - 1 BEAC II
KSC II. 2 - 1 Lauder iskola
BEAC – Sakksuli 2 - 1 BEAC-Petőfi II.
ISB II. 0,5 - 2,5 BEAC III
Hóbagoly-Fabulon 1 - 2 ISB I.
Vir-Modern SE II. 0 - 3 KSC III.
Kossuth Lajos iskola 2 - 1 Újlak iskola
 

A Budapesti Sakkszövetség elnöksége tisztelettel meghívja az

I. Kovács Ernő emlékversenyre és a

2011. évi Budapesti Sakkozásért-díj átadó ünnepségére

– a Budapesti Sakkszövetség aktivistáit (versenybírók, diákolimpiai kapcsolattartók, munkatársak);
– a budapesti sakkcsapatok csapatvezetőit;
– további minden kedves érdeklődőt

2011. november 30-ára, szerdai napra, a Magyar Sakkszövetség helyiségébe (1055 Falk Miksa u. 10. II. em.).

Tervezett program:

17,00-ig beérkezés, regisztráció;
17,00-18,30 között 7 fordulós villámverseny;
18,30-tól eredményhirdetés, díjátadó, a Budapesti Sakkozásért-díjak átadása és a díjazottak méltatása;
19 órától kötetlen beszélgetés.

A villámversenyre a nevezés az aktivisták és a csapatvezetők részére ingyenes, mindenki más számára 500 forint, mely tartalmazza az üdítő és a szendvics árát is.

Megtisztelő jelenlétére számítunk:

BSSZ elnökség

Budapesti ifjúsági csapatbajnokság 3. forduló

Tisztelt Érintettek!

A Törekvés Művelődési Központ sajnálattal értesíti az érintetteket, hogy a hétvégi ifjúsági sakk csapatbajnokságon egyéb rendezvény miatt nem lesz lehetséges a parkolás.

Párosítás:
$dbc = mysqli_connect ('d175um.forpsi.com', 'bsszhu', '39eNS2Cg', 'bsszhu') or die('Hiba az adatbázis csatlakoztatása közben.');
echo'

‘;
$query = “SELECT csn.cs_r_nev AS csnev1, csn1.cs_r_nev AS csnev2, tablaszam, eredmenya, eredmenyb, parID, fordulodatum, osztaly, fordulo FROM csapatok AS csn1 INNER JOIN (csapatok AS csn INNER JOIN parositas AS p ON csn.csapat_id = p.szina) ON csn1.csapat_id = p.szinb WHERE p.evad = 2011 AND p.fordulo = ’3′ AND osztaly =’4′ OR p.evad = 2011 AND p.fordulo = ’3′ AND osztaly =’5′ ORDER BY osztaly, parID”;
$result = mysqli_query($dbc, $query)
or die (‘Baj van az adatbázis kiolvasásával’);

$osztaly = “”;
while($row = mysqli_fetch_array($result))
{
if ($osztaly != $row['osztaly'])
{
$osztaly = $row['osztaly'];

switch ( $osztaly )
{
case 1:
$cim=’Felnőtt I. osztály Lilienthal csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 2:
$cim=’Felnőtt II. osztály Bilek csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 3:
$cim=’Felnőtt III. osztály Szén csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 4:
$cim=’Ifi hivatalos osztály’;
$fi=’ifi’;
break;
case 5:
$cim=’Ifi amatőr osztály’;
$fi=’ifi’;
break;
case 6:
$cim=’Felnőtt amatőr osztály’;
$fi=’felnott’;
break;
default:
print”";
}

$filename = ‘D:\WWW\PES\bsszhu\www/versenyek/bssz/1112/csberedmenyek/o’.$osztaly.’f’.$ford.’.xls’;

echo ‘

‘ ;
}
$parid = $row['parID'];
$eredmenya = $row['eredmenya'];
$eredmenyb = $row['eredmenyb'];
$nev1 = $row['csnev1'];
$nev2 = $row['csnev2'];
$fordulodatum = $row['fordulodatum'];

echo ‘

‘ ;

}
echo ‘

‘ ;
echo’

‘.$cim.’ ’;

if (file_exists($filename)) {
echo ‘Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum‘;
}
echo ‘

‘.$nev1.’ ‘.$eredmenya.’ - ’.$eredmenyb.’ ‘.$nev2.’
 

‘;

?>

A felnőtt csapatbajnokságok 3. fordulójának táblánkénti eredményei megtekinthetők a Csapatbajnokságok/Eredmények menüpont alatt.

Az alap- és középfokú oktatási-nevelési intézmények 2011/12-ik tanévi budapesti sakk diákolimpiai döntők versenykiírásai letölthetőek innen:

Egyéni versenyek
Csapatversenyek

I. Lilienthal csoport:

Újpesti KSE — Honvéd ASE III 5-7
Pénzügyőr SE III — Tabáni Spartacus SE II 5,5-6,5
REAC SISE — BEAC III 5,5-6,5
HÜSI SC II — Híd-Unió I 5,5-6,5
Vízügyi SC II — Vasas SC II 6-6
Barcza GSC I — Fabulon-1st Saturday 7,5-4,5

Állás:

1-2. BEAC III 23
1-2. Barcza GSC I 23
3. Fabulon-1st Saturday 22,5
4. Híd-Unió SE I 21
5. Tabáni Spartacus SE II 19,5
6. Vasas SC II 18
7-8. Újpesti KSE 15,5
7-8. Pénzügyőr SE III 15,5
9. HÜSI SC II 15
10-11. REAC SISE 14,5
10-11. Honvéd ASE III 14,5
11. Vízügyi SC II 14

II. Bilek csoport:

Rákosligeti AC — Sárkány DSE-Sinus II 4,5-7,5
Erzsébetvárosi SE — Sirály-EKH I 3,5-8,5
MLTC III — BEAC IV 7,5-4,5
A Láng MKKE I — Siketek SC 6,5-5,5
Törekvés SE — Kárpáti ESK 8-4
Csepeli TK I — Pestszentlőrinci SE II 7,5-4,5

Állás:

1. MLTC III 24,5
2. Csepeli TK I 22,5
3-4. Sárkány DSE-Sinus II 21,5
3-4. Sirály-EKH I 21,5
5. RAC 21
6. Törekvés SE 19,5
7. A. Láng MKKE I 17,5
8. Pestszentlőrinc SE II 17
9. Siketek SC 16,5
10. BEAC IV 14,5
11. Kárpáti ESK 12
12. Erzsébetvárosi SE 8

III. Szén csoport:

BEAC V — Sárkány DSE-Sinus III 4-8
Honvéd ASE IV — Sirály-EKH II 8,5-3,5
MLTC IV — RLSE 3-9
HÜSI SC III — Pestszentimre 4-8
Híd-Unió II — ATTE-ARIS 5-7
Barcza GSC II szabad

Állás:

1. RLSE 28,5
2. Sirály-EKH II 24
3. Pestszentimre 17,5
4-5. BEAC V 16,5
4-5. ATTE-ARIS 16,5
6. Honvéd ASE IV 15,5 (sz)
7. Barcza GSC II 15 (sz)
8. Sárkány DSE-Sinus III 13 (sz)
9. Híd-Unió SE II 13 (-2 büntetőponttal)
10. HÜSI SC III 10
11. MLTC IV 8,5

IV. Amatőr csoport:

Csepeli TK II — Sirály-EKH III 3-5
BEAC VI — Sárkány DSE-Sinus IV 5,5-2,5
Barcza GSC III — A. Láng MKKE 4,5-3,5

Állás:

1. Barcza GSC III 15
2-3. Sárkány DSE-Sinus IV 14
2-3. Sirály EKH II 14
4. A. Láng MKKE II 13,5
5. BEAC VI 10
6. Csepeli TK II 5,5