2019/20. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Lány III. korcsoport | Lány IV. korcsoport | Lány V. korcsoport | Lány VI. korcsoport |
Fiú III. korcsoport | Fiú IV. korcsoport | Fiú V. korcsoport | Fiú VI. korcsoport |
Budapest I. ker., Budavári Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gerecs Marcell | Fiú | III. korcsoport | Simon Zoltán | Elfogadott |
Budapest II. ker., Áldás Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Solti Bálint | Fiú | III. korcsoport | Akóts Gábor | Elfogadott |
Budapest III. ker., Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csiki Gergő Örs | Fiú | III. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Veres Péter Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mészáros Péter | Fiú | III. korcsoport | Guba Miklós | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Benkő István Református Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sólyom-Nagy Dávid | Fiú | III. korcsoport | Sólyom-Nagy Péter (kísérő) | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovalcsik Martin | Fiú | III. korcsoport | Sólyom-Nagy Péter (kísérő) | Elfogadott |
Budapest IX. ker., KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KÉTTANNYELVŰ ÁLT. ISKOLA |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szőcs Odin | Fiú | III. korcsoport | Farkas Csaba | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IX. ker., Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Antal Márk | Fiú | III. korcsoport | Varga Judit | Elfogadott |
Budapest V. ker., Hild József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Dankó Zoltán | Fiú | III. korcsoport | Farkas Csaba | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Alsóerdősori Bárdos Lajos Ált. Isk. és Gimn. |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jin Ze Yu | Fiú | III. korcsoport | Juhász Béla | Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Fülöp Kristóf Levente | Fiú | III. korcsoport | Ducsai Barnabás | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tran Duynam Tamás | Fiú | III. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sere Bence | Fiú | III. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott | ||
Matus Máté | Fiú | III. korcsoport | Nagy Erika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XI. ker., Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Varga Daniel Botond | Fiú | III. korcsoport | Kenéz Lívia | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kiss-Antos Botond | Fiú | III. korcsoport | Szép János | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Osztrák-Magyar Europaiskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Schneider Áron | Fiú | III. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XII. ker., Zugligeti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Frank Bálint | Fiú | III. korcsoport | Csom Etelka | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Gárdonyi Géza Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tolnai Mátyás Tamás | Fiú | III. korcsoport | Terbe Zsuzsanna | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Mihály | Fiú | III. korcsoport | Bauer Zita | Elfogadott |
Budapest XV. ker., KÁROLY RÓBERT Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kőrösi-Timár Mátyás | Fiú | III. korcsoport | drUJSZÁSZI Andrásné | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iksola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pinczés Bálint | Fiú | III. korcsoport | Mórocz Zsolt | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Izzo Dominik Abdallah | Fiú | III. korcsoport | Szekeres Tibor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVIII. ker., Kandó téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Salamon László Viktor | Fiú | III. korcsoport | Péczeli Zoltán | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Török Dávid | Fiú | III. korcsoport | Szentesi Bálint | Pótdöntőre irányítva | ||
Török Gábor | Fiú | III. korcsoport | Szentesi Bálint | Elutasított |
Budapest XX. ker., József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Magyari Sándor | Fiú | III. korcsoport | Lugosi Márta | Elfogadott | ||
Balog Dániel | Fiú | III. korcsoport | Lugosi Márta | Elutasított |
Budapest XXII. ker., Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Czirók Dénes | Fiú | III. korcsoport | Fodor Krisztián | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXII. ker., Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Németh Bence Péter | Fiú | III. korcsoport | Juhász Lajos | Elfogadott |
Budapest XXIII. ker., Török Flóris általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Végső Balázs | Fiú | III. korcsoport | Balog Gábor | Elfogadott | ||
Virág Kirill | Fiú | III. korcsoport | Balog Gábor | Pótdöntőre irányítva |