2019/20. tanévi diákolimpia


Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!

IV. korcsoport Fiú
Budapest I. ker., Toldy Ferenc Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Dankó Sámuel Fiú IV. korcsoport Szász András Elfogadott
Budapest II. ker., Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Mege Sébastien Fiú IV. korcsoport Pregitzer György Elfogadott
Budapest III. ker., Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Fetter András Fiú IV. korcsoport Guba Miklós Elfogadott
Budapest III. ker., Veres Péter Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Puskás Péter Fiú IV. korcsoport Guba Miklós Elutasított
Budapest III. ker., Óbudai Árpád Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Takács Dávid Fiú IV. korcsoport Medvegy Zoltán Pótdöntőre irányítva
Budapest IV. ker., Bajza József Általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kővágó Richárd Fiú IV. korcsoport Rosta László Pótdöntőre irányítva
Budapest IV. ker., Újpesti Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Oláh Vince Fiú IV. korcsoport Scherczerné Boros Andrea Elfogadott
Budapest IX. ker., Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Papp Szabolcs Fiú IV. korcsoport Baumann Péter Elfogadott
Budapest V. ker., Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Szabó Márton Fiú IV. korcsoport Farkas Csaba Elutasított
Budapest VIII. ker., Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Ignácz András Fiú IV. korcsoport Ducsai Barnabás Pótdöntőre irányítva
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Nógrády Péter Fiú IV. korcsoport Horváth Zoltán Elfogadott
Bangó Ferenc Fiú IV. korcsoport Horváth Zoltán Elutasított
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Orosz Dániel Fiú IV. korcsoport Nagy Erika Elfogadott
Kostyán Dominik Fiú IV. korcsoport Nagy Erika Pótdöntőre irányítva
Budapest XI. ker., Gárdonyi Géza Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Látrányi Dániel Fiú IV. korcsoport Ozsváth Károly Elfogadott
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Király Dániel Roland Fiú IV. korcsoport Szép János Elfogadott
Budapest XIII. ker., Gárdonyi Géza Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Galamb Ákos Fiú IV. korcsoport Terbe Zsuzsanna Elfogadott
Budapest XIII. ker., Kolping Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Tomola Máté Fiú IV. korcsoport Rosta László Pótdöntőre irányítva
Budapest XIV. ker., BUDAPEST XIV.KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Horváth Márk Fiú IV. korcsoport Szíjj Béla Elfogadott
Budapest XIX. ker., Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Weisz Gyula Dániel Fiú IV. korcsoport Jávor Péter Elfogadott
Budapest XVI. ker., Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Huszka Belián Fiú IV. korcsoport Szöllősi Veronika Elfogadott
Budapest XVII. ker., Podmaniczky Janos Evangelikus Ovoda es Altalanos Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Mai Tung Quang Fiú IV. korcsoport Gémesi Mónika Elfogadott
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Izzo Olivér Atallah Fiú IV. korcsoport Szekeres Tibor Elfogadott
Budapest XXII. ker., Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Bara Dávid Fiú IV. korcsoport Fodor Krisztián Elfogadott
Budapest XXIII. ker., Grassalkovich Antal általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Südy György Kálmán Fiú IV. korcsoport Balog Gábor Elfogadott