2019/20. tanévi diákolimpia


Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!

III. korcsoport Lány
Budapest II. ker., Áldás Utcai Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Simonyi Zsóka Lány III. korcsoport Akóts Gábor Elfogadott
Budapest III. ker., Óbudai Nagy László Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Sterbenz Dóra Lány III. korcsoport Sármási Péter Elfogadott
Budapest III. ker., Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Sztrinkai Anna Lány III. korcsoport Römer Ildikó Elfogadott
Budapest III. ker., Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Bálizs Villő Lány III. korcsoport Jakus Katalin Elfogadott
Bundschuh Jázmin Lány III. korcsoport Jakus Katalin Elfogadott
Budapest IV. ker., Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Horváth Dóra Piroska Lány III. korcsoport Szathmáry Gabriella Elfogadott
Budapest IX. ker., KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KÉTTANNYELVŰ ÁLT. ISKOLA
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Svraka Lídia Lány III. korcsoport Farkas Csaba Elfogadott
Budapest IX. ker., Szent Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Förhétz Nóra Lány III. korcsoport Hódi Erika Elfogadott
Budapest V. ker., Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Sallemi Alessia Biagia Lány III. korcsoport Juhász Béla Elfogadott
Budapest VI. ker., Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Csontos Mária Róza Lány III. korcsoport Brenner Katalin Elfogadott
Budapest VIII. ker., Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Zhai Yufan Lány III. korcsoport Ducsai Barnabás Elfogadott
Budapest X. ker., Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Kiss Anna Lány III. korcsoport Nádasi Péter Elfogadott
Budapest X. ker., Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Mihalik Villő Flóra Lány III. korcsoport Gebri Gáborné Elfogadott
Budapest XI. ker., Farkasréti Általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Zilahi-Sebes Sarolta Lány III. korcsoport Benyeda Tibor Elfogadott
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Bakos Kata Laura Lány III. korcsoport Szép János Elfogadott
Budapest XIII. ker., Gárdonyi Géza Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Hübner Júlia Lány III. korcsoport Terbe Zsuzsanna Elfogadott
Budapest XIII. ker., Németh László Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Emőd Emma Lány III. korcsoport Németh Ferenc Elfogadott
Budapest XIV. ker., Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Horváth Petra Lány III. korcsoport Köteles Krisztina Elfogadott
Budapest XVI. ker., Lemhényi Dezső Általános Iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Wassel Viktória Lány III. korcsoport Komár Zsolt Elfogadott
Budapest XVI. ker., Müller György Általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Tősér Veronika Lány III. korcsoport Benyeda Tibor Elutasított
Budapest XXII. ker., Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Pozsonyi Odett Lány III. korcsoport Fodor Krisztián Elfogadott
Budapest XXIII. ker., Török Flóris általános iskola
Név Neme Korcsoport Kísérőtanár neve Jóváhagyás
Burkert Dóra Lány III. korcsoport Balog Gábor Elfogadott