Diákolimpiára regisztrált csapatok
Válasszon korcsoportot!
Lány I-II. korcsoport | Lány III-IV. korcsoport | Lány V-VI. korcsoport |
Fiú I-II. korcsoport | Fiú III-IV. korcsoport | Fiú V-VI. korcsoport |
Óbudai Nagy László Általános Iskola , Budapest III. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Hangyál Anna 2.Tardos Lili 3.Molnár Liza 4.Kunfalvi Sára |
I-II. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Dr. Béres József Általános Iskola , Budapest III. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Guba Dorottya Eszter 2.Jánosi Boglárka 3.Szabó Hanna 4.Kincses Anna |
I-II. korcsoport | Soltész Zoltán | Elfogadott |
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium , Budapest VII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Fenyvesi Noémi 2.Bakonyi-Nemes Anna 3.Fehér Fruzsina 4.Seprődi Nina Bella |
I-II. korcsoport | Halász Tamás Gábor | Elfogadott |
Losonci Téri Általános Iskola , Budapest VIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Ta Hoang Huong 2.Al-Saadi Zainab 3.Celikli Zeynep 4.Lipták Le Minhthu |
I-II. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Janikovszky Éva Általános Iskola , Budapest X. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Kemele-Vandlik Réka 2.Li Yungi 3.Liu Xin |
I-II. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott |
Gazdagrét - Törökugrató Általános Iskola , Budapest XI. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Egervári - Farkas Emma Lilla 2.Hauser Katalin 3.Tóth - Kovács Luca |
I-II. korcsoport | Egervári Péter,Leginusz Éva, Tóth L | Elfogadott |
Városmajori Kós Károly Általános Iskola , Budapest XII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Somfai Barka 2.Bokros Hanna 3.Lukács Zelma |
I-II. korcsoport | Gyulai Dávid Mátyás | Elfogadott |
Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola , Budapest XIV. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Fenyvesi Tímea 2.Takács Luca 3.Herendi Anna |
I-II. korcsoport | Szabó Gabriella | Elfogadott |
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola , Budapest XVII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Vadászi Blanka 2.Vadászi Nóra 3.Téglás Rebeka |
I-II. korcsoport | Pánczél Mónika | Elfogadott |
Ady Endre Általános Iskola , Budapest XVIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Papp Bianka 2.Bodnár Dorina 3.Nagy Kamilla |
I-II. korcsoport | Dudlák László | Elfogadott |