Diákolimpiára regisztrált csapatok
Válasszon korcsoportot!
Lány I-II. korcsoport | Lány III-IV. korcsoport | Lány V-VI. korcsoport |
Fiú I-II. korcsoport | Fiú III-IV. korcsoport | Fiú V-VI. korcsoport |
Toldy Ferenc Gimnázium , Budapest I. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Tihanyi Tibor Benedek 2.Zalai Zétény 3.Árki Benedek 4.Váradi-Szabó Boldizsár |
III-IV. korcsoport | Szász András | Elfogadott |
Budenz József Ált. Isk és Gimn. , Budapest II. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Sass Oszkár 2.Hiesz Gergő 3.Ráczkövi Tamás 4.Hiesz Bálint 5.Rajacsics Márk |
III-IV. korcsoport | Létay Dániel, Zabó Kata | Elfogadott |
Veres Péter Gimnázium , Budapest III. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Jánosi Bence 2.Raj Milán Anand 3.Váczi Lóránt 4.Nagy Antal 5.Süth Miklós |
III-IV. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Óbudai Árpád Gimnázium , Budapest III. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Földes Márton Gábor 2.Solti Bálint 3.Hajdu Vince 4.Hangyál Dóra 5.Ladányi Nóra |
III-IV. korcsoport | Hajdu Zsolt | Elfogadott |
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest IV. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Balázs Szabina Zoé 2.Tagai Márton 3.Kincses Emma 4.Balázs Viktor István |
III-IV. korcsoport | Kincses György | Elfogadott |
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium , Budapest VIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Engel Máté 2.Nagy Dávid 3.Hegedűs Gergely 4.Halász Csongor 5.Marossy Noé |
III-IV. korcsoport | Mohay Péter | Elfogadott |
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola , Budapest X. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1. Schmied Erik Rajmund 2.Domonkosi Péter 3. Bánóczi Áron 4.Nagy Levente László 5.Farnady Botond |
III-IV. korcsoport | Schmied László | Elfogadott |
Janikovszky Éva Általános Iskola , Budapest X. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Varga Boldizsár 2.Sere Bence 3.Thuróczy Ádám 4.Puska András 5.Sere Péter |
III-IV. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott |
Farkasréti Általános Iskola , Budapest XI. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Kiss Ákos 2.Zilahi-Sebess Sarolta 3.Kiszely Samu 4.Cserkuti Dávid 5.Szántó Benjamin |
III-IV. korcsoport | Janó Katalin | Elfogadott |
Zugligeti Általános Iskola , Budapest XII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Hugyecz Barnabás 2.Halász Márk 3.Namesnik Noel 4.Fodor Máté 5.Hugyecz Márton |
III-IV. korcsoport | Csom Etelka | Elfogadott |
Zuglói Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Budapest XIV. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Madarász Hunor 2.Halmos Boldizsár Mátyás 3.Gazdag Bálint 4.Balatoni Gergő Ármin 5.Földesi István |
III-IV. korcsoport | Matuska Miklós | Elfogadott |
Karácsony Sándor Református Rózsatéri Általános Iskola és Óvoda , Budapest XIX. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Prohászka Gergő Ádám 2.Szük Huba 3.Palkovics Ábel János 4.Horváth Vencel Arnold 5.Lőrinz Csaba |
III-IV. korcsoport | Kéri Zoltán | Elfogadott |
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola , Budapest XVI. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Fehér Botond 2.Gólya Máté 3.Gólya Dávid 4.Gáspár Márton 5.Szarvasi Mihály |
III-IV. korcsoport | Fehér Tamás | Elfogadott |
Ady Endre Általános Iskola , Budapest XVIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Kolozsvári Kristóf 2.Kurkó György 3.Nagy Zsolt 4.Nagy-Tusa Jonatán |
III-IV. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Kempelen Farkas Gimnázium , Budapest XXII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Ónodi Miklós 2.Bodnár Ákos 3.Kovács Erik 4.Löcher Zsolt 5.H.Kovács Gábor Bálint |
III-IV. korcsoport | Scheffer Mónika | Elfogadott |
XXIII. Török Flóris Általános iskola , Budapest XXIII. ker. |
||||
Csapatösszeállítás | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | |
---|---|---|---|---|
1.Virág Kirill 2.Filkor Dominik 3.Rakó Róbert 4.Végső Zsombor 5.Takács András |
III-IV. korcsoport | Balog Gábor | Elfogadott |