I. osztály, Lilienthal csoport
Aquaréna KSC III – BEAC II 7:5
Barcza GSC I – SENSE I 4,5:7,5
MTK Budapest III – Sirály SE I 7:5
Csepeli TK I – Vasas SC II 3,5:8,5
Fabulon-1st Sat. – Újpesti KSE I 9,5:2,5
Mattolda SSC I – Palota Sakk I 6,5:5,5

A bajnokság nem hivatalos végeredménye:
1. Fabulon SC-Első Szombat 94,0 pont
2. MTK Budapest III 90,5 pont
3. Aquaréna KSC III 88,0 pont
4. Sirály SE I 80,0 pont
5. Vasas SC II 70,5 pont (13 meccspont)
6. Barcza GSC I 70,5 pont (11 meccspont)
7. BEAC II 68,5 pont
8. SENSE I 67,5 pont
9. Mattolda SSC I 65,0 pont
10. Pénzügyőr SE III 63,0 pont
11. Palota Sakk I 60,5 pont
12. Újpesti KSE I 57,0 pont
13. Csepeli TK I 53,0 pont

II. osztály, Bilek csoport
Pestszentlőrinc II – A. Láng MKKE 8:4
Barcza GSC II – BEAC III 6:6
MTK Budapest IV – Törekvés SE 7:5
Sirály SE II – HASE III-Hóbagoly 10,5:1,5
SENSE II – Tabáni Spartacus II 5:7
Sárkány DSE II – HÜSI SC II 3,5:8,5

A BEAC III. csapata szezonbeli 3. kontumálásáért 2 büntetőpontot kap.
A HASE III. csapata újabb 3 kontumálásért 6 büntetőpontot kap.

A bajnokság nem hivatalos végeredménye:
1. HÜSI SC II 88,0 pont
2. MTK Budapest IV 80,0 pont

3. Tabáni Spartacus II 79,0 pont
4. Sirály SE II 78,0 pont
5. Sárkány DSE II 74,0 pont
6. A. Láng MKKE 62,5 pont
7. Törekvés SE 60,5 pont
8. BEAC III 57,0 pont (12 meccspont)
9. Barcza GSC II 57,0 pont (8 meccspont)
10. Pestszentlőrinc II 52,5 pont (7 meccspont)
11. SENSE II 52,5 pont (5 meccspont)
12. HASE III-Hóbagoly 24,0 pont

III. osztály, Szén csoport
Sárkány DSE III – ART 3F SE 6,5:5,5
MTK Budapest V – Pénzügyőr SE IV 5,5:6,5
HÜSI SC III – Pestszentimre 8:4
Sirály SE III – Mattolda SSC II 7,5:4,5

A felsőház nem hivatalos végeredménye:
1. Sirály SE III 50,0 pont
2. Pénzügyőr SE IV 47,5 pont

3. MTK Budapest V 46,5 pont
4. Sárkány DSE III 44,0 pont
5. ART 3F SE 40,0 pont
6. Mattolda SSC II 38,0 pont
7. Pestszentimre 35,5 pont
8. HÜSI SC III 34,5 pont

ATTE-ARISZ – Barcza GSC III 8,5:3,5
Aquaréna KSC IV – Aquaréna KSC V 10,5:1,5
Újpesti KSE II – Rákosliget 6:6
Palota Sakk II – Csepeli TK II 6,5:5,5

Az AKSC V. csapata szezonbeli harmadik kontumálásáért 2 büntetőpontot kap.

Az alsóház nem hivatalos végeredménye:
1. Aquaréna KSC IV 54,5 pont
2. ATTE-ARISZ 53,5 pont
3. Újpesti KSE II 49,0 pont
4. Rákosliget 43,0 pont
5. Aquaréna KSC V 38,0 pont (7 meccspont)
6. Barcza GSC III 38,0 pont (6 meccspont)
7. Palota Sakk II 29,5 pont
8. Csepeli TK II 20,5 pont