I. osztály, Lilienthal csoport

Vasas SC II – HÜSI SC II 7:5
Sirály SE I – SENSE I 8:4
MTK Budapest III – Barcza GSC I 6:6
Aquaréna KSC III – Mattolda SSC I 10:2
BEAC II – Tabáni Spartacus II 8,5:3,5
Lombik-Fabulon – Pénzügyőr SE III 7:5

A bajnokság végeredménye:
1. Sirály SE I 84,5 pont
2. Lombik-Fabulon 79 pont
3. MTK Budapest III 77 pont
4. Aquaréna KSC III 72,5 pont
5. BEAC II 68 pont
6. Barcza GSC I 64,5 pont
7. Tabáni Spartacus II 61 pont
8. SENSE I 60 pont
9. Vasas SC II 59 pont (207,5 Berger)
10. Pénzügyőr SE III 59 pont (195 Berger)
11. HÜSI SC II 57,5 pont
12. Mattolda SSC I 48 pont

II. osztály, Bilek csoport

Törekvés – Csepeli TK I 6,5:5,5
Sirály SE II – SENSE II 9:3
MTK Budapest IV – Barcza GSC II 3:9
Pestszentlőrinc II – A. Láng MKKE 6:6
Újpesti KSE I – Sárkány DSE II 8:4
Palota Sakk I – Pénzügyőr SE IV 7,5:4,5

A SENSE II. újabb két kontumálásért 4 büntetőpontot kapott. Mivel ebből az egyik a 3. táblán történt, ez további 1 büntetőpont kirovását eredményezte.

A bajnokság végeredménye:

1. Újpesti KSE I 85 pont
2. Csepeli TK I 79 pont

3. Sirály SE II 77,5 pont
4. Barcza GSC II 74,5 pont
5. Palota Sakk I 73 pont
6. Sárkány DSE II 70 pont
7. MTK Budapest IV 68,5 pont
8. A. Láng MKKE 66,5 pont
9. Törekvés SE 54,5 pont
10. Pestszentlőrinc II 54 pont
11. Pénzügyőr SE IV 50,5 pont
12. SENSE II 28 pont

III. osztály, Szén csoport

ART 3F SE – HASE III 2:10
MTK Budapest V – TF SE 5,5:6,5
Aquaréna KSC IV – Újpesti KSE II 7:5

Pestszentimre – Sárkány DSE III 5:7
ATTE-ARISZ – Mattolda SSC II 7:5
BEAC III – Barcza GSC III 9:3

Csepeli TK II – Sirály SE III 4,5:7,5
Rákosliget – HÜSI SC III 5:7
Palota Sakk II szabadnapos

A Csepeli TK II a második táblán kontumált, 1 büntetőpontot kapott.

A bajnokság végeredménye:

Felsőház:
1. TF SE 39 pont
2. HASE III 37,5 pont

3. MTK Budapest V 32 pont
4. ART 3F SE 27,5 pont
5. Aquaréna KSC IV 23 pont
6. Újpesti KSE II 21 pont

Középsőház:
1. ATTE-ARISZ 36 pont
2. Mattolda SSC II 31,5 pont
3. BEAC III 31 pont (8 meccspont)
4. Pestszentimre 31 pont (4 meccspont)
5. Sárkány DSE III 30,5 pont
6. Barcza GSC III 15 pont

Alsóház:
1. Sirály SE III 29 pont
2. HÜSI SC III 24,5 pont
3. Palota Sakk II 20,5 pont (4 meccspont)
4. Rákosliget 20,5 pont (2 meccspont)
5. Csepeli TK II 18,5 pont