BSSZ

Budapesti Sakkszövetség hírfolyam

I. Lilienthal csoport:

Újpesti KSE — Honvéd ASE III 5-7
Pénzügyőr SE III — Tabáni Spartacus SE II 5,5-6,5
REAC SISE — BEAC III 5,5-6,5
HÜSI SC II — Híd-Unió I 5,5-6,5
Vízügyi SC II — Vasas SC II 6-6
Barcza GSC I — Fabulon-1st Saturday 7,5-4,5

Állás:

1-2. BEAC III 23
1-2. Barcza GSC I 23
3. Fabulon-1st Saturday 22,5
4. Híd-Unió SE I 21
5. Tabáni Spartacus SE II 19,5
6. Vasas SC II 18
7-8. Újpesti KSE 15,5
7-8. Pénzügyőr SE III 15,5
9. HÜSI SC II 15
10-11. REAC SISE 14,5
10-11. Honvéd ASE III 14,5
11. Vízügyi SC II 14

II. Bilek csoport:

Rákosligeti AC — Sárkány DSE-Sinus II 4,5-7,5
Erzsébetvárosi SE — Sirály-EKH I 3,5-8,5
MLTC III — BEAC IV 7,5-4,5
A Láng MKKE I — Siketek SC 6,5-5,5
Törekvés SE — Kárpáti ESK 8-4
Csepeli TK I — Pestszentlőrinci SE II 7,5-4,5

Állás:

1. MLTC III 24,5
2. Csepeli TK I 22,5
3-4. Sárkány DSE-Sinus II 21,5
3-4. Sirály-EKH I 21,5
5. RAC 21
6. Törekvés SE 19,5
7. A. Láng MKKE I 17,5
8. Pestszentlőrinc SE II 17
9. Siketek SC 16,5
10. BEAC IV 14,5
11. Kárpáti ESK 12
12. Erzsébetvárosi SE 8

III. Szén csoport:

BEAC V — Sárkány DSE-Sinus III 4-8
Honvéd ASE IV — Sirály-EKH II 8,5-3,5
MLTC IV — RLSE 3-9
HÜSI SC III — Pestszentimre 4-8
Híd-Unió II — ATTE-ARIS 5-7
Barcza GSC II szabad

Állás:

1. RLSE 28,5
2. Sirály-EKH II 24
3. Pestszentimre 17,5
4-5. BEAC V 16,5
4-5. ATTE-ARIS 16,5
6. Honvéd ASE IV 15,5 (sz)
7. Barcza GSC II 15 (sz)
8. Sárkány DSE-Sinus III 13 (sz)
9. Híd-Unió SE II 13 (-2 büntetőponttal)
10. HÜSI SC III 10
11. MLTC IV 8,5

IV. Amatőr csoport:

Csepeli TK II — Sirály-EKH III 3-5
BEAC VI — Sárkány DSE-Sinus IV 5,5-2,5
Barcza GSC III — A. Láng MKKE 4,5-3,5

Állás:

1. Barcza GSC III 15
2-3. Sárkány DSE-Sinus IV 14
2-3. Sirály EKH II 14
4. A. Láng MKKE II 13,5
5. BEAC VI 10
6. Csepeli TK II 5,5

A különböző időpont-egyeztetések után végre lezárult a Budapesti Sakkhíradó 2011. évi 2. számának anyaga.

A kiadvány letölthető innen: Budapesti Sakkhíradó 2011/2. szám

A Budapesti II., III. és felnőtt amatőr osztályok frissített erőlistái megtekinthetők a Csapatbajnokság/Erőlisták menüben.

Tisztelt Sporttársak!

A Budapesti Sakkszövetség szervezésében idén harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Karácsonyi Open december 27-30. között a szokásos helyen, a Curia utcai nagyteremben.

A versennyel kapcsolatos információk elérhetők a főmenüből, illetve a kiírás letölthető innen is.

A 2011-12-es Budapesti csapatbajnokság I. osztályának eddigi játszmái (1., 2. forduló) megtekinthetők a BSSZ weboldalán a játszmák menüpontban, vagy közvetlenül megnyitva: innen.

Tisztelt Sporttársak!

Az ifjúsági csapatbajnokság 2. fordulójának táblánkénti eredményei megtekinthetők és letölthetők xls és pdf formátumban a csapatbajnokság/eredmények menüpont alatt.

Tisztelt Érintettek!

Értesítjük Önöket, hogy a Pénzügyőr SE hazai mérkőzéseinek színhelye megváltozik: az előző versenyévekben megszokott 1143 Budapest Hungária krt. 112-114. szám alatti NAV székház ebédlőjében kerülnek majd megrendezésre.

Pénzügyőr SE III, BSSZ Iroda

Budapesti ifjúsági csapatbajnokság 2. forduló

$dbc = mysqli_connect ('d175um.forpsi.com', 'bsszhu', '39eNS2Cg', 'bsszhu') or die('Hiba az adatbázis csatlakoztatása közben.');
echo'

‘;
$query = “SELECT csn.cs_r_nev AS csnev1, csn1.cs_r_nev AS csnev2, tablaszam, eredmenya, eredmenyb, parID, fordulodatum, osztaly, fordulo FROM csapatok AS csn1 INNER JOIN (csapatok AS csn INNER JOIN parositas AS p ON csn.csapat_id = p.szina) ON csn1.csapat_id = p.szinb WHERE p.evad = 2011 AND p.fordulo = ’2′ AND osztaly =’4′ OR p.evad = 2011 AND p.fordulo = ’2′ AND osztaly =’5′ ORDER BY osztaly, parID”;
$result = mysqli_query($dbc, $query)
or die (‘Baj van az adatbázis kiolvasásával’);

$osztaly = “”;
while($row = mysqli_fetch_array($result))
{
if ($osztaly != $row['osztaly'])
{
$osztaly = $row['osztaly'];

switch ( $osztaly )
{
case 1:
$cim=’Felnőtt I. osztály Lilienthal csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 2:
$cim=’Felnőtt II. osztály Bilek csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 3:
$cim=’Felnőtt III. osztály Szén csoport’;
$fi=’felnott’;
break;
case 4:
$cim=’Ifi hivatalos osztály’;
$fi=’ifi’;
break;
case 5:
$cim=’Ifi amatőr osztály’;
$fi=’ifi’;
break;
case 6:
$cim=’Felnőtt amatőr osztály’;
$fi=’felnott’;
break;
default:
print”";
}

$filename = ‘D:\WWW\PES\bsszhu\www/versenyek/bssz/1112/csberedmenyek/o’.$osztaly.’f’.$ford.’.xls’;

echo ‘

‘ ;
}
$parid = $row['parID'];
$eredmenya = $row['eredmenya'];
$eredmenyb = $row['eredmenyb'];
$nev1 = $row['csnev1'];
$nev2 = $row['csnev2'];
$fordulodatum = $row['fordulodatum'];

echo ‘

‘ ;

}
echo ‘

‘ ;
echo’

‘.$cim.’ ’;

if (file_exists($filename)) {
echo ‘Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum‘;
}
echo ‘

‘.$nev1.’ ‘.$eredmenya.’ - ’.$eredmenyb.’ ‘.$nev2.’
 

‘;

?>

 

A Budapesti felnőtt csapatbajnokság 2. fordulójának táblánkénti eredményei megtekinthetők a Csapatbajnokság/Eredmények menüpontban.

Táblázatok és az aktuális állás- megtekinthetők a Csapatbajnokság//Eredmények/Táblák/Bajnokság állásamenüpontban is:

I.osztály

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Pont Hely
1.
Honvéd III 4,0 3,5 7,5 12.
2.
Barcza I 8,0 7,5 15,5 3.
3.
Újpesti KSE 6,0 4,5 10,5 7.
4.
Vízügy II 4,5 3,5 8,0 11.
5.
HÜSI II 6,5 3,0 9,5 9.
6.
REAC 4,5 4,5 9,0 10.
7.
Pénzügyőr III 7,5 2,5 10,0 8.
8.
Tabán II 5,5 7,5 13,0 7.
9.
BEAC III 7,5 9,0 16,5 2.
10.
Híd-Unió 6,0 8,5 14,5 4.
11.
Vasas II 4,5 7,5 12,0 6.
12.
Fabulon 8,5 9,5 18,0 1.

II. osztály

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Pont Hely
1.
Sárkány II 5,0 9,0 14,0 4.
2.
Csepel I 7,0 8,0 15,0 3.
3.
RAC 8,5 8,0 16,5 2.
4.
Törekvés 7,0 4,5 11,5 7.
5.
Láng I 4,0 7,0 11,0 8-9.
6.
MLTC III 10,0 7,0 17,0 1.
7.
Erzsébetváros 2,0 2,5 4,5 12.
8.
Sirály I 8,0 5,0 13,0 5.
9.
BEAC IV 5,0 5,0 10,0 10.
10.
Siketek 3,5 7,5 11,0 8-9.
11.
Kárpáti 4,0 4,0 8,0 11.
12.
Pestszentlőrinc II 3,0 9,5 12,5 6.

III.osztály

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Pont Hely
1.
Sárkány III 5,0 5,0 11.
2.
Barcza II 7,0 8,0 15,0 3.
3.
BEAC V 6,0 6,5 12,5 4.
4.
Híd-Unió II 1,5 8,5 8,0 7.
5.
HÜSI III 3,0 3,0 6,0 9.
6.
MLTC IV 5,0 0,5 5,5 10.
7.
Honvéd IV 7,0 2,5 7,0 8.
8.
Sirály II 9,0 11,5 20,5 1.
9.
RLSE 10,5 9,0 19,5 2.
10.
Pestszentimre 6,0 3,5 9,5 5-6.
11.
ATTE-ARIS 4,0 5,5 9,5 5-6.
12.
szabad

I. Lilienthal csoport:

Honvéd ASE III — Barcza GSC I 4-8
Tabáni Spartacus SE II — REAC SISE 7,5-4,5
BEAC III — HÜSI SC II 9-3
Híd-Unió SE I — Vízügyi SC II 8,5-3,5
Vasas SC II — Újpesti KSE 7,5-4,5
Fabulon-1st Saturday — Pénzügyőr SE III 9,5-2,5

Állás:

1. Fabulon-1st Saturday 18
2. BEAC III 16,5
3. Barcza GSC I 15,5
4. Híd-Unió SE I 14,5
5. Tabáni Spartacus SE II 13
6. Vasas SC II 12
7. Újpesti KSE 10,5
8. Pénzügyőr SE III 10
9. HÜSI SC II 9,5
10. REAC SISE 9
11. Vízügyi SC II 8
12. Honvéd ASE III 7,5

II. Bilek csoport:

Sárkány DSE-Sinus II — Csepeli TK II 5-7
Sirály-EKH I — MLTC III 5-7
BEAC IV — A. Láng MKKE I 5-7
Siketek SE — Törekvés SE 7,5-4,5
Kárpáti ESK — RAC 4-8
Pestszentlőrinc SE II — Erzsébetvárosi SE 9,5-2,5

Állás:

1. MLTC III 17
2. RAC 16,5
3. Csepeli TK I 15
4. Sárkány DSE-Sinus II 14
5. Sirály-EKH I 13
6. Pestszentlőrinc SE II 12,5
7. Törekvés SE 11,5
8-9. A. Láng MKKE I, Siketek SC 11
10. BEAC IV 10
11. Kárpáti ESK 8
12. Erzsébetvárosi SE 4,5

III. Szén csoport:

Sárkány DSE-Sinus III — Barcza GSC II 5-7
Sirály-EKH II — MLTC IV 11,5-0,5
RLSE — HÜSI SC III 9-3
Pestszentimre — Híd-Unió SE II 3,5-8,5
ATTE-ARIS — BEAC V 5,5-6,5
Honvéd ASE IV szabad

Állás:

1. Sirály-EKH II 20,5
2. RLSE 19,5
3. Barcza GSC II 15
4. BEAC V 12,5
5-6. Pestszentimre, ATTE-ARIS 9,5
7. Híd-Unió SE II 8 (-2 büntetőponttal)
8. Honvéd ASE IV 7 (sz)
9. HÜSI SC III 6
10. MLTC IV 5,5
11. Sárkány DSE-Sinus III 5 (sz)

IV. Amatőr csoport:

Sárkány DSE-Sinus IV — Barcza GSC III 4-4
A. Láng MKKE II — Csepeli TK II 6-2
Sirály-EKH III — BEAC VI 5-3

Állás:

1. Sárkány DSE-Sinus IV 11,5
2. Barcza GSC III 10,5
3. A. Láng MKKE II 10
4. Sirály EKH II 9
5. BEAC VI 4,5
6. Csepeli TK II 2,5