A csapatbajnokságok hivatalos végeredményének a bssz.hu weboldalon található táblázatok tekintendők. A chess-results.com oldalon a ténylegesen lejátszott partik eredményei szerepelnek, illetve ott nincs mód a büntetőpontok levonására sem a csapateredményekből az egyéni eredmények megjelenítése mellett.

I. osztály, Lilienthal csoport
SENSE I – MTK Budapest III 3,5:8,5
BEAC II – Pénzügyőr SE III 5:7
Újpesti KSE I – Palota Sakk I 5:7
Mattolda SSC I – Barcza GSC I 5,5:6,5
Tabáni Spartacus II – Sirály I 5,5:6,5
Vasas SC II – Fabulon-Lombik 5:7

A bajnokság végeredménye:

1. MTK Budapest III 85,5 pont
2. Fabulon-Lombik-1st Sat. 83 pont
3. Sirály I 73 pont
4. Vasas SC II 65,5 pont
5. Mattolda SSC I 63,5 pont
6. Újpesti KSE I 63 pont
7. Palota Sakk I 61 pont
8. Pénzügyőr SE III 60,5 pont
9. SENSE I 60 pont
10. BEAC II 58,5 pont
11. Barcza GSC I 58 pont
12. Tabáni Spartacus 56,5 pont

II. osztály, Bilek csoport
Csepeli TK – MTK Budapest IV 9:3
BEAC III – A. Láng MKKE 4,5:7,5
Sárkány DSE II – HÜSI SC II 3,5:8,5
Mattolda SSC II – Barcza GSC II 5:7
Aquaréna KSC III – Pestszentlőrinc II 8:4
Törekvés SE – SENSE II 4,5:7,5

A Sárkány DSE II. csapata szezonbeli 3. és 4. kontumálásáért 4 büntetőpontot kapott.

A bajnokság végeredménye:

1. Aquaréna KSC III 92 pont
2. Csepeli TK 83,5 pont

3. HÜSI SC II 83 pont
4. A. Láng MKKE 70 pont
5. BEAC III 62,5 pont
6. Sárkány DSE II 61,5 pont (11 meccspont)
7. Törekvés SE 61,5 pont (10 meccspont)
8. SENSE II 59 pont
9. Barcza GSC II 58,5 pont
10. MTK Budapest IV 58 pont
11. Pestszentlőrinc II 57,5 pont
12. Mattolda SSC II 39 pont

III. osztály, Szén csoport
MLTC II – Pestszentimre 9,5:2,5
MTK Budapest V – Újpesti KSE II 10,5:1,5
Pénzügyőr SE IV – Sirály II 5,5:6,5
Sárkány DSE III – Honvéd ASE III 1,5:10,5
Aquaréna KSC IV – Aquaréna KSC V -2:8
Rákosliget – Barcza GSC III 8:4
ATTE-ARISZ – HÜSI SC III 5:7
Palota Sakk II – BEAC IV 5,5:6,5

Az Aquaréna KSC IV. csapata nem állt ki, így 2 büntetőpontot kap, míg az AKSC V. csapata 8 pontot.
A Sárkány DSE III. csapata évadbeli 3. és 4. kontumálásáért 4 büntetőpontot, az első két táblán történt kontumálásért további 2 büntetőpontot kapott.
A HASE III-Hóbagoly csapata évadbeli 4. kontumálásáért 2 büntetőpontot kapott.
A BEAC IV. csapata idénybeli 10. kontumálásáért 2 büntetőpontot kapott.
A Palota Sakk II. csapata a 11-12. táblán erősorrend-sértést követett el emlékezetből való ültetés következtében.

A bajnokság végeredménye:

Felsőház:
1. Sirály II 52 pont (12 meccspont)
2. MTK Budapest V 52 pont (11 meccspont)

3. HASE III – Hóbagoly 51 pont
4. MLTC II 46 pont
5. Pestszentimre 34,5 pont
6. Sárkány DSE III 31,5 pont
7. Újpesti KSE II 31 pont
8. Pénzügyőr SE IV 30 pont

Alsóház:
1. Aquaréna KSC V 46,5 pont
2. Barcza GSC III 45 pont
3. Palota Sakk II 41,5 pont
4. HÜSI SC III 38,5 pont
5. ATTE-ARISZ 37 pont (5 meccspont)
6. Rákosliget 37 pont (4 meccspont)
7. Aquaréna KSC IV 33 pont
8. BEAC IV 28,5 pont