2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Lisznyai Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Veréczi Márk | Fiú | I. korcsoport | Bajdik Istvánné | Elutasított | ||
Ruzsa Bence | Fiú | I. korcsoport | Bajdik Istvánné | Elfogadott | ||
Tarcsafalvi Richárd | Fiú | I. korcsoport | Bajdik Istvánné | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Budenz József Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Máté-Kovács Benedek | Fiú | I. korcsoport | Dániel Létay | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Solti Csanád | Fiú | I. korcsoport | Nyilasi Ferencné | Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Harrer Pál Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Benkó Mátyás | Fiú | I. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csábi Vince | Fiú | I. korcsoport | Soltész Zoltán | Pótdöntőre irányítva | ||
Cseri Péter | Fiú | I. korcsoport | Soltész Zoltán | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Megyeri Úti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Péli Vince Kenéz | Fiú | I. korcsoport | szülő | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Újpesti Bajza József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lőrinc István | Fiú | I. korcsoport | Kiss Hubert János | Elfogadott |
Budapest IX. ker., Patrona Hungariae Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gut Kende Dávid | Fiú | I. korcsoport | Kovács Orsolya | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapesti Hild József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Scheidl Nimród | Fiú | I. korcsoport | Farkas Csaba | Elfogadott |
Budapest V. ker., Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csibra Konrád | Fiú | I. korcsoport | Juhász Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VII. ker., Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Eszes Lőrincz | Fiú | I. korcsoport | Juhász Béla | Elfogadott | ||
Vajda Bence | Fiú | I. korcsoport | Juhász Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Molnár Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lakó Sámuel | Fiú | I. korcsoport | Lakó István | Elfogadott |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Bence | Fiú | I. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott |
Budapest XI. ker., Farkasréti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Molnár- Sáska Márton | Fiú | I. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Osztrák-Magyar Europaiskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pajor Pál | Fiú | I. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XII. ker., Zugligeti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Magyari Péter | Fiú | I. korcsoport | Csom Etelka | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovács Marcell | Fiú | I. korcsoport | Szép János | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gerő Ezra Áhim | Fiú | I. korcsoport | Sikora Lili | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ádám Simon | Fiú | I. korcsoport | Sikora Lili | Elfogadott |
Budapest XIX. ker., Kispesti Kós Károly Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vincze Dániel | Fiú | I. korcsoport | Kovácsné Farkas Katalin | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hadnagy Ernő | Fiú | I. korcsoport | Leitner Rita | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kása Imre | Fiú | I. korcsoport | Szekeres Tibor | Pótdöntőre irányítva | ||
Forgács Donát | Fiú | I. korcsoport | Szekeres Tibor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVIII. ker., Kandó téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jiang Yaxing | Fiú | I. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XX. ker., Dr. Somogyi Imre Baptista Szakképző Iskola, Technikum, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázi |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mikola Máté | Fiú | I. korcsoport | Varga Fanni | Elfogadott | ||
Horváth Nimród | Fiú | I. korcsoport | Varga Fanni | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXI. ker., Budapesti XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vadászi Zsigmond | Fiú | I. korcsoport | Elszászer Ildikó | Elfogadott |
Budapest XXII. ker., Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Dobosi Vince Gusztáv | Fiú | I. korcsoport | Dobosi Angéla | Elfogadott |