2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Lisznyai Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tüske Dusán | Fiú | II. korcsoport | Bajdik Istvánné | Elfogadott |
Budapest II. ker., Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Marton-John Arjun Attila | Fiú | II. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Budapest II. ker., Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mile Benjamin János | Fiú | II. korcsoport | Sármási Péter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Krúdy Gyula Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szakolczai Alex | Fiú | II. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Kerék Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Illés Nándor | Fiú | II. korcsoport | Guba Miklós | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Karinthy Frigyes Magyar-Angol Kéttanítási nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pusztai András | Fiú | II. korcsoport | Rosta László sakk oktató | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Karinthy Frigyes Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Fan Xiaotong | Fiú | II. korcsoport | Jakobetz László | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapesti Hild József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Salát Boldizsár | Fiú | II. korcsoport | Farkas Csaba | Elfogadott |
Budapest V. ker., Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csibra Vendel | Fiú | II. korcsoport | Juhász Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest V. ker., Budapest V. kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hajmohammad Ebrahim Tehrani Sam | Fiú | II. korcsoport | Jánoshegyi Zsófia | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VI. ker., Bajza utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Prisztóka Vince | Fiú | II. korcsoport | Prisztóka Kornél | Elfogadott |
Budapest VI. ker., Bajza Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ulbert Márton Kálmán | Fiú | II. korcsoport | Wittner Lucia | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VII. ker., Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Művészeti Szakgimnáz |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hosseini Sayed Haman | Fiú | II. korcsoport | Ahmad Hosseini | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Laki László | Fiú | II. korcsoport | Juhász Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Molnár Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lakó Péter | Fiú | II. korcsoport | Lakó István | Elfogadott | ||
Kertész Ádám | Fiú | II. korcsoport | Lakó István | Pótdöntőre irányítva |
Budapest X. ker., Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Duczár Vilmos | Fiú | II. korcsoport | Terbéné Kis Zsuzsanna | Elfogadott |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Perecsenyi Márton | Fiú | II. korcsoport | Nagy Erika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XI. ker., Bocskai István Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Balai Dávid | Fiú | II. korcsoport | Jakobetz László | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XI. ker., Farkasréti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Marton-John Álmos Kiran | Fiú | II. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Zugligeti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Chlopkó Kende | Fiú | II. korcsoport | Csom Etelka | Elutasított | ||
Hugyecz Márton | Fiú | II. korcsoport | Csom Etelka | Elutasított |
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tóth Jonatán | Fiú | II. korcsoport | Szép János | Elfogadott | ||
Kollmann Iván | Fiú | II. korcsoport | Szép János | Pótdöntőre irányítva | ||
Pázmándi Dániel | Fiú | II. korcsoport | Szép János | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Tomori Pál Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Dobra Ádám | Fiú | II. korcsoport | Takács Erika | Elfogadott |
Budapest XIII. ker., XIII.Ker Pannónia Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mickel Marko | Fiú | II. korcsoport | Rátkai Petra | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Eötvös József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Liu Jiayu | Fiú | II. korcsoport | Sármási Péter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Elte Radnóti Miklós Gyakorló Általános is. és Gyakorló Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kiczing Ambrus Sebestyén | Fiú | II. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Kaffka Margit Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Baranyai Ádám | Fiú | II. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Álmos Vezér Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kapitány András | Fiú | II. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIX. ker., Reménység Katolikus Általános Iskola és Óvoda |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ulviczki Ádám | Fiú | II. korcsoport | Ulviczki Éva Katalin | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVI. ker., XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hegedüs Bernát | Fiú | II. korcsoport | Fürediné Herczku Mónika | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gólya Dávid | Fiú | II. korcsoport | Fehér Tamás | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Czimra Gyula Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Székely Ferenc | Fiú | II. korcsoport | Bredács Éva | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVII. ker., Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nyesev Balázs | Fiú | II. korcsoport | Badak-Páldi Annamária | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Kandó téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Li Changxing | Fiú | II. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Minga-Nagy Ábel Inti | Fiú | II. korcsoport | Papp Katalin | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Brassó utca Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ma Guangxianzhao | Fiú | II. korcsoport | Nemes Gyula | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XX. ker., Dr. Somogyi Imre Baptista Szakképző Iskola, Technikum, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázi |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Oláh Gergő Márk | Fiú | II. korcsoport | Varga Fanni | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXI. ker., Kölcsey Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Popal Martin | Fiú | II. korcsoport | Zengő Zsuzsa | Elfogadott | ||
Gedó Áron | Fiú | II. korcsoport | Zengő Zsuzsa | Pótdöntőre irányítva | ||
Kiss-Ferenczi Vince | Fiú | II. korcsoport | Zengő Zsuzsa | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXII. ker., Budafoki Herman Ottó Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Frivalszki Márk | Fiú | II. korcsoport | Frivalszki Tamás | Pótdöntőre irányítva | ||
Koncz Botond | Fiú | II. korcsoport | Koncz Tamás | Elfogadott |
Budapest XXIII. ker., XXIII. Török Flóris Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Takács András | Fiú | II. korcsoport | Balog Gábor | Elfogadott |