2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Budapest Szilágyi Erzsébet Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pap Márkó | Fiú | IV. korcsoport | Losonczi Éva | Elfogadott |
Budapest I. ker., Toldy Ferenc Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tihanyi Tibor Benedek | Fiú | IV. korcsoport | Szász András | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Budenz József Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ráczkövi Tamás | Fiú | IV. korcsoport | Létay Dániel, Zabó Kata | Pótdöntőre irányítva | ||
Hiesz Gergő | Fiú | IV. korcsoport | Létay Dániel, Zabó Kata | Elfogadott |
Budapest III. ker., Kerék Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Illés András | Fiú | IV. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Krúdy Gyula Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Entz Félix | Fiú | IV. korcsoport | Guba Miklós | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Újpest Szigeti József utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gulyás Patrik | Fiú | IV. korcsoport | Rosta László sakk oktató | Elutasított |
Budapest IV. ker., Megyeri Úti Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tóth Benedek | Fiú | IV. korcsoport | szülő | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Újpesti Babits Mihály Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Balázs Viktor István | Fiú | IV. korcsoport | Balázs Eszter | Elfogadott |
Budapest IX. ker., Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pap Kende | Fiú | IV. korcsoport | Fóti Ákos | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapest V Keruleti Szent Istvan Magyar Angol Ket Tanitasi Nyelvu Altalanos iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Luong Tuan Khang | Fiú | IV. korcsoport | Andrea Komaromy | Elfogadott |
Budapest V. ker., ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pinczés Benedek | Fiú | IV. korcsoport | Mórocz Zoltán | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VII. ker., Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tollmayer Misa Ádám | Fiú | IV. korcsoport | Halász Tamás Gábor | Elfogadott | ||
Szarka Ábel István | Fiú | IV. korcsoport | Halász Tamás Gábor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Máté Marcell | Fiú | IV. korcsoport | Ducsai Barnabás | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nagy Dávid | Fiú | IV. korcsoport | Mohay Péter | Elfogadott |
Budapest X. ker., Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nagy Levene László | Fiú | IV. korcsoport | Nagy László, schmied László | Elfogadott |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Thuróczy Ádám | Fiú | IV. korcsoport | Nagy Erika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XI. ker., Szent II. János Pál ÁIG |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Károlyi Bercel Tódor | Fiú | IV. korcsoport | Kovács György | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XII. ker., Városmajori Kós Károly Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Schmidt Félix | Fiú | IV. korcsoport | Gyulai Dávid Mátyás | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XII. ker., Németvölgyi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nyulászi Bálint | Fiú | IV. korcsoport | Farkas Orsolya | Elfogadott |
Budapest XIII. ker., Németh László Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mickel Norman | Fiú | IV. korcsoport | Németh Ferenc | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Zuglói Waldorf Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Halmos Boldizsár Mátyás | Fiú | IV. korcsoport | Matuska Miklós | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Szent István Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Schmidt Botond | Fiú | IV. korcsoport | Szíjj Béla | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIX. ker., Karácsony Sándor Református Rózsatéri Általános Iskola és Óvoda |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Prohászka Gergő Ádám | Fiú | IV. korcsoport | Kéri Zoltán | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Csontváry Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tímár Bence | Fiú | IV. korcsoport | Péter János | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVIII. ker., Ady Endre Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kolozsvári Kristóf | Fiú | IV. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gyenge Zsombor | Fiú | IV. korcsoport | Szekeres Tibor | Elutasított |
Budapest XX. ker., József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ángyán Tamás | Fiú | IV. korcsoport | Lugosi Márta | Pótdöntőre irányítva | ||
Kollár Balázs | Fiú | IV. korcsoport | Lugosi Márta | Elfogadott |
Budapest XXI. ker., Jedlik Ányos Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Molnár-Gábor Dániel | Fiú | IV. korcsoport | Szakácsné Györey Bernadett | Elfogadott | ||
Magos Benedek | Fiú | IV. korcsoport | Szakácsné Györey Bernadett | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXII. ker., Kempelen Farkas Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bányai Bálint | Fiú | IV. korcsoport | Schaffer Mónika | Elfogadott |