2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Kosztolányi Dezső Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Laukó Zalán | Fiú | III. korcsoport | Gál Diána | Elfogadott | ||
Szobonya Márton Gergő | Fiú | III. korcsoport | Gál Diána | Elfogadott |
Budapest II. ker., Szabo Magda Kettannyelvu Altalanos Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kozek Levente Andras | Fiú | III. korcsoport | Bede Zoltan | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Budenz József Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Apjok Gergő | Fiú | III. korcsoport | Létay Dániel, Zabó Kata | Elfogadott | ||
Hiesz Bálint | Fiú | III. korcsoport | Létay Dániel, Zabó Kata | Elutasított |
Budapest II. ker., Áldás utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Simon Rudolf Benjamin | Fiú | III. korcsoport | Csom Etelka | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Krúdy Gyula Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ferber Domonkos | Fiú | III. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott | ||
Mohács Máté | Fiú | III. korcsoport | Guba Miklós | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sződy Péter | Fiú | III. korcsoport | Soltész Zoltán | Elutasított |
Budapest IV. ker., Karinthy Frigyes Magyar-Angol Kéttanítási nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hegedűs Pál András | Fiú | III. korcsoport | Rosta László sakk oktató | Elfogadott |
Budapest IV. ker., Újpesti Homoktövis Ált. Isk. |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Balázs Nándor Tamás | Fiú | III. korcsoport | Balázs Eszter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IX. ker., Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Fricz Dávid | Fiú | III. korcsoport | Szülő | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapesti Hild József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gubis Dominik | Fiú | III. korcsoport | Farkas Csaba | Elutasított |
Budapest V. ker., Budapest V. kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Marosi Vilmos Zsolt | Fiú | III. korcsoport | Jánoshegyi Zsófia | Pótdöntőre irányítva | ||
Nagy Éberling Sebestyén | Fiú | III. korcsoport | Szülő | Elfogadott |
Budapest VI. ker., Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Marsov Mikhail | Fiú | III. korcsoport | Brenner Katalin | Elfogadott |
Budapest VI. ker., Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Moldvai Dániel | Fiú | III. korcsoport | Gloviczky Tamas | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VII. ker., Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Makai Sándor | Fiú | III. korcsoport | Wágner Zsuzsanna | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Budapest VII.Kerületi Baross Gábor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kormos Szabolcs | Fiú | III. korcsoport | Wágner Zsuzsanna | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Radó Dominik Martin | Fiú | III. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Budapest X. ker., Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Duczár Edmond | Fiú | III. korcsoport | Terbéné Kis Zsuzsanna | Elfogadott |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sere Péter | Fiú | III. korcsoport | Nagy Erika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XI. ker., Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ágostházy Zsombor | Fiú | III. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XI. ker., Gazdagrét Csíkihegyek Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szentmikósi Péter | Fiú | III. korcsoport | Frey Krisztina | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XII. ker., Testnevelési Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pálfi Károly | Fiú | III. korcsoport | Juhász Kristóf | Elfogadott | ||
Győrfi Kolos | Fiú | III. korcsoport | Juhász Kristóf | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Budapest XIII. kerületi Számítástechnikai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Horváth Péter János | Fiú | III. korcsoport | Rosta László sakk oktató | Elfogadott |
Budapest XIII. ker., Tomori Pál Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Réthy Domonkos | Fiú | III. korcsoport | Csiki Ágnes | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti MIklós Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Schmelowszky Dávid | Fiú | III. korcsoport | Munkácsi Tamás | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kuluncsics Vince Rókus | Fiú | III. korcsoport | Munkácsi Tamás | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Zuglói Waldorf Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Madarász Hunor | Fiú | III. korcsoport | Matuska Miklós | Elfogadott |
Budapest XIX. ker., Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mráv Benedek | Fiú | III. korcsoport | Gallé Beáta | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nagy Andor | Fiú | III. korcsoport | Nagy Anikó | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVI. ker., Budapest XVI. kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kertész Gáspár | Fiú | III. korcsoport | Orosz Katalin | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Zrínyi Miklós Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pioker Krisztián | Fiú | III. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Gregor József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ördög Ábel | Fiú | III. korcsoport | Soós Zsolt | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVIII. ker., Ady Endre Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kurkó György | Fiú | III. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Láng Marcell | Fiú | III. korcsoport | Szekeres Tibor | Elutasított |
Budapest XVIII. ker., Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bulátkó Teodor | Fiú | III. korcsoport | Halász Csaba | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XX. ker., József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tapsonyi Samu Ábel | Fiú | III. korcsoport | Lugosi Márta | Elfogadott |
Budapest XXI. ker., Jedlik Ányos Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szakács Benjámin | Fiú | III. korcsoport | Szakácsné Györey Bernadett | Elfogadott |
Budapest XXII. ker., Kempelen Farkas Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovács Erik | Fiú | III. korcsoport | Schaffer Mónika | Elfogadott |
Budapest XXIII. ker., XXIII. Török Flóris Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Végső Zsombor | Fiú | III. korcsoport | Balog Gábor | Elfogadott | ||
Kastély Zétény | Fiú | III. korcsoport | Balog Gábor | Pótdöntőre irányítva |