2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jánosi Boglárka | Lány | I. korcsoport | Soltész Zoltán | Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Nagy László Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kunfalvi Sára | Lány | I. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott | ||
Molnár Liza | Lány | I. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Emese Anna | Lány | I. korcsoport | Soltész Zoltán | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapesti Hild József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lengyel Anna Málna | Lány | I. korcsoport | Farkas Csaba | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapest V. kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Klincsok Eszter | Lány | I. korcsoport | Jánoshegyi Zsófia | Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Al-Saadi Zainab | Lány | I. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Osztrák-Magyar Europaiskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lévai Emma Minh-Anh | Lány | I. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Németvölgyi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tóth Rebeka | Lány | I. korcsoport | Nagy Gabriella | Elfogadott |
Budapest XIII. ker., Eötvös József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kövesdy Emese Mária | Lány | I. korcsoport | Rosta László sakk oktató | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hajnal Viola | Lány | I. korcsoport | Leitner Rita | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Gloriett Sportiskolai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pelikán Anna | Lány | I. korcsoport | Szekeres Tibor | Elfogadott | ||
Kálmán Zsófia Dóra | Lány | I. korcsoport | Szekeres Tibor | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Vörösmarty Mihály Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kazinczy Virág | Lány | I. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XX. ker., József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nagy Mia | Lány | I. korcsoport | Lugosi Márta | Elfogadott |
Budapest XX. ker., Dr. Somogyi Imre Baptista Szakképző Iskola, Technikum, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázi |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Papp Nóra | Lány | I. korcsoport | Varga Fanni | Elfogadott |
Budapest XXI. ker., Mátyás Király Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Schuch Adél | Lány | I. korcsoport | Orosz László | Elfogadott | ||
Kaposi Sára Arsema | Lány | I. korcsoport | Orosz László | Elfogadott |
Budapest XXII. ker., Gádor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pach Lili | Lány | I. korcsoport | Vén Zoltán | Elfogadott |