2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Lisznyai Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bodolay-Wolf Boglárka | Lány | II. korcsoport | Bajdik Istvánné | Elfogadott | ||
Jin Yanxin | Lány | II. korcsoport | Bajdik Istvánné | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Budenz József Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Patyi Angéla | Lány | II. korcsoport | Létay Dániel, Zabó Kata | Elfogadott |
Budapest II. ker., Rózsadombi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Al Husari Zita Fatima | Lány | II. korcsoport | Jablonkai Kinga | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Medvegy Mária | Lány | II. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Dr. Béres József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Guba Dorottya Eszter | Lány | II. korcsoport | Soltész Zoltán | Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Nagy László Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Győrfi Lilla | Lány | II. korcsoport | Sármási Péter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Pais Dezső általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Zakupszky Molli | Lány | II. korcsoport | Guba Miklós | Pótdöntőre irányítva |
Budapest IV. ker., Karinthy Frigyes Magyar-Angol Kéttanítási nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hegedűs Mikolt Lenke | Lány | II. korcsoport | Rosta László sakk oktató | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapesti Hild József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Móra Rozi | Lány | II. korcsoport | Farkas Csaba | Elfogadott | ||
Petrovic Sofia | Lány | II. korcsoport | Farkas Csaba | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VI. ker., BUDAPEST VI. KERÜLET BAJZA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Morován-Szabó Hargita | Lány | II. korcsoport | Szabó Brigitta | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VI. ker., Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Zorokhovich Alisa | Lány | II. korcsoport | Brenner Katalin | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Polgár Mikolt | Lány | II. korcsoport | Juhász Béla | Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Molnár Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Erdenezaya Saruulnaran | Lány | II. korcsoport | Lakó István | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ta Hoang Huong | Lány | II. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Budapest X. ker., Janikovszky Éva Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szentesi Júlia Sára | Lány | II. korcsoport | Nagy Erika | Elfogadott |
Budapest XI. ker., Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Egervári-Farkas Emma Lilla | Lány | II. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XI. ker., Gazdagrét Csíkihegyek Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szentmiklósi Eszter | Lány | II. korcsoport | Frey Krisztina | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Városmajori Kós Károly Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Somfai Barka | Lány | II. korcsoport | Gyulai Dávid Mátyás | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Németvölgyi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Perei Emili | Lány | II. korcsoport | Perei-Polereczki Szabina | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Álmos Vezér Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Homiczky Zea Terézia | Lány | II. korcsoport | Tóth Rita | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., Móra Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Fenyvesi Tímea | Lány | II. korcsoport | Szabó Gabriella | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Liszt Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lázár Liza Viktória | Lány | II. korcsoport | Pintér Patrícia | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIX. ker., Kispesti Pannónia Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovács Emese | Lány | II. korcsoport | Kovácsné Farkas Katalin | Elfogadott |
Budapest XV. ker., Hartyán Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mikó Bíborka | Lány | II. korcsoport | Kozma Barbara Eszter | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Centenáriumi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bitvai Tímea | Lány | II. korcsoport | István Jávor | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vadászi Blanka | Lány | II. korcsoport | Pánczél Mónika | Elfogadott | ||
Vadászi Nóra | Lány | II. korcsoport | Pánczél Mónika | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XX. ker., Dr. Somogyi Imre Baptista Szakképző Iskola, Technikum, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázi |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tornai Zoé | Lány | II. korcsoport | Varga Fanni | Elfogadott | ||
Hüse Hanna | Lány | II. korcsoport | Varga Fanni | Pótdöntőre irányítva | ||
Dudás Csilla Ramóna | Lány | II. korcsoport | Varga Fanni | Elutasított |
Budapest XXI. ker., Kölcsey Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Végh Aliz | Lány | II. korcsoport | Karikás Marianna | Elfogadott |
Budapest XXI. ker., Eötvös József Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gyurkó Csenge Ráhel | Lány | II. korcsoport | Csaba László Levente | Pótdöntőre irányítva |