2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Szilágyi Erzsébet Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovács Hanga Lilla | Lány | III. korcsoport | Kovács Olivér | Elfogadott |
Budapest I. ker., Lisznyai Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Németh Vivien | Lány | III. korcsoport | Bajdik Istvánné | Pótdöntőre irányítva |
Budapest II. ker., Áldás utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Shevchuk Annabella | Lány | III. korcsoport | Csom Etelka | Elfogadott |
Budapest III. ker., Krúdy Gyula Általános iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Székely Panna | Lány | III. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Nagy László Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tardos Lili | Lány | III. korcsoport | Sármási Péter | Pótdöntőre irányítva |
Budapest III. ker., Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Pálinszki Alíz | Lány | III. korcsoport | Guba Miklós | Elutasított |
Budapest IV. ker., Újpesti Babits Mihály Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kincses Emma | Lány | III. korcsoport | Kincses György | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapest V. kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tőzsér Zsófia | Lány | III. korcsoport | Jánoshegyi Zsófia | Pótdöntőre irányítva | ||
Zhou Shanye | Lány | III. korcsoport | Szülő | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Fenyvesi Noémi | Lány | III. korcsoport | Halász Tamás Gábor | Pótdöntőre irányítva |
Budapest VII. ker., Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kollár Petra | Lány | III. korcsoport | Juhász Béla | Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Molnár Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Aram Vanessa | Lány | III. korcsoport | Lakó István | Pótdöntőre irányítva | ||
Szarvas Lili Gréta | Lány | III. korcsoport | Lakó István | Elfogadott |
Budapest X. ker., Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Sikó Ágota | Lány | III. korcsoport | Bardócz Ágota | Elfogadott |
Budapest XI. ker., Gazdagrét - Törökugrató Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tóth - Kovács Luca | Lány | III. korcsoport | Tóth László Róbert | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Városmajori Kós Károly Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gráf Blanka | Lány | III. korcsoport | Gyulai Dávid Mátyás | Elfogadott | ||
Bálint Léna | Lány | III. korcsoport | Gyulai Dávid Mátyás | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Tomori Pál Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Defend Anna Kincső | Lány | III. korcsoport | Csiki Ágnes | Elutasított | ||
Csermely Olívia Kincső | Lány | III. korcsoport | Csiki Ágnes | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIII. ker., Gárdonyi Géza Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szamosközi Dóra | Lány | III. korcsoport | Szamosközi Gábor (meghatalmazott szül | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Kaffka Margit Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Csernyák Anikó | Lány | III. korcsoport | Tóth Rita | Elfogadott |
Budapest XIX. ker., Ady Endre Református Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Németh Borbála | Lány | III. korcsoport | Németh Szabolcs | Pótdöntőre irányítva | ||
Matiz Maja | Lány | III. korcsoport | Matiz Andrea | Elfogadott |
Budapest XVII. ker., Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Hajnal Molli | Lány | III. korcsoport | Leitner Rita | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Kassa utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Havasi Vivien | Lány | III. korcsoport | Halász Csaba | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XVIII. ker., Ady Endre Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Papp Bianka | Lány | III. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XXI. ker., Kölcsey Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Balázs Emma Dóra | Lány | III. korcsoport | Zengő Zsuzsa | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XXI. ker., Herman Ottó Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Albók-Sörös Lili | Lány | III. korcsoport | Koczináné Tóth Valéria | Elfogadott |
Budapest XXII. ker., Gádor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Márkusfalvi-Tóth Lotti | Lány | III. korcsoport | Vén Zoltán | Elfogadott |