2022/23. tanévi diákolimpia
Diákolimpiára regisztrált amatőr egyéni versenyzők
Válasszon korcsoportot!
Budapest I. ker., Toldy Ferenc Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bodnár Zita | Lány | IV. korcsoport | Szász András | Elfogadott |
Budapest I. ker., Lisznyai Utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Van Hyfte Sára | Lány | IV. korcsoport | Bajdik Istvánné | Elfogadott |
Budapest II. ker., Áldás utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Al Salti Mária Hazar | Lány | IV. korcsoport | Csom Etelka | Elfogadott |
Budapest III. ker., Veres Péter Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Dóra Eszter | Lány | IV. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott | ||
Sztrinkai Réka | Lány | IV. korcsoport | Guba Miklós | Elfogadott |
Budapest III. ker., Óbudai Árpád Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ladányi Nóra | Lány | IV. korcsoport | Sármási Péter | Elfogadott |
Budapest IX. ker., Lónyay Utcai Református Ginázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tálos Tímea Melinda | Lány | IV. korcsoport | Vass Lajos | Elfogadott |
Budapest V. ker., Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szilveszter Szófia | Lány | IV. korcsoport | Juhász Béla | Elfogadott |
Budapest V. ker., Budapest V. kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Gáspár Boglárka | Lány | IV. korcsoport | Jánoshegyi Zsófia | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Művészeti Szakgimnáz |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Regőczi-Süle Lilla | Lány | IV. korcsoport | Regőczi Ildikó | Elfogadott |
Budapest VII. ker., Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tőzsér Zsuzsa | Lány | IV. korcsoport | Halász Tamás Gábor | Elfogadott |
Budapest VIII. ker., Losonci Téri Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti Leminh Trang | Lány | IV. korcsoport | Horváth Zoltán | Elfogadott |
Budapest X. ker., Kőbányai Széchenyi István Magyar Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Tvergyák Zita | Lány | IV. korcsoport | Tvergyák Tímea | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Lauder Javne Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Kovács Kata | Lány | IV. korcsoport | Szép János | Pótdöntőre irányítva | ||
Tevan Dorka Hanna | Lány | IV. korcsoport | Szép János | Elfogadott |
Budapest XII. ker., Városmajori Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Bedő Luca | Lány | IV. korcsoport | Molnár Erzsébet | Pótdöntőre irányítva |
Budapest XIV. ker., ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Schmelowszky Kira | Lány | IV. korcsoport | Munkácsi Tamás | Elfogadott |
Budapest XIV. ker., Móra Ferenc Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szécsi Szabrina Míra | Lány | IV. korcsoport | Szabó Gabriella | Elfogadott |
Budapest XVI. ker., Centenáriumi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Utassy Gréta | Lány | IV. korcsoport | Jávor István | Elfogadott |
Budapest XVIII. ker., Kassa utcai Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Havasi Alexandra | Lány | IV. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott | ||
Cseh Petra | Lány | IV. korcsoport | Halász Csaba | Elfogadott |
Budapest XX. ker., József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Papp Maja Dorina | Lány | IV. korcsoport | Lugosi Márta | Elfogadott |
Budapest XXI. ker., Vermes Miklós Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Szabó Hajnal Csillag | Lány | IV. korcsoport | Zoltán Lajos | Elfogadott |
Budapest XXII. ker., Gádor Általános Iskola |
||||||
Név | Neme | Korcsoport | Kísérőtanár neve | Jóváhagyás | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vén Villő | Lány | IV. korcsoport | Vén Zoltán | Elfogadott |